Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TOCA Race Driver 2

Kategoria: Wyścigi
Producent: Codemasters Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.09.2011
Rozmiar: 114.6 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 938

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - TOCA Race Driver 2

Procesor: 1.4 GHz,

RAM: 512MB

Karta graficzna: nVidia GeForce 3 (zaleca się wykorzystanie lepszego modelu posiadającego 32 MB pamięci)

Ilość miejsca na dysku twardym: 3.75 GB

Opis - TOCA Race Driver 2

TOCA Race Driver 2 wykorzystuje rozwiązania, które doskonale znane są wszystkim fanom serii. Kolejny raz więc, główny element rozgrywki stanowi fabuła, która pozwala nam poznać historię początkującego kierowcy, marzącego o tym by pewnego dnia zostać mistrzem świata.

W grze możemy brać udział w ponad 30 seriach wyścigowych, o różnej specyfice i wymaganiach co do naszych umiejętności. Ilość dostępnych modeli samochodów, jest podobna jak w poprzedniej części i wynosi 35. Zwiększono za to znacznie ilość torów, na których rywalizujemy. Teraz do naszej dyspozycji jest już aż 56 obiektów. W TOCA Race Driver 2 czeka nas więc wiele godzin, pasjonującej rozgrywki.

Czas ten można jeszcze wydłużyć, jeśli zdecydujemy się skorzystać z obecnego w grze trybu multiplayer. Daje on możliwość ścigania się, z maksymalnie 11 innymi graczami. Oczywiście twórcy gry popracowali też, nad najważniejszym elementem serii czyli realizmem. Wprawdzie nie wprowadzono w tej kwestii żadnych nowych rozwiązań, rozbudowano jednak w dość znaczny sposób model zniszczeń, który już w poprzedniej części był niezwykle chwalony, za bardzo wierne odwzorowywanie wszelkich kolizji. Postarano się także, o dopracowanie wykorzystywanego w grze silnika graficznego. Widać tego efekty, tory po których będziemy się ścigać a także modele samochodów, wyglądają teraz znacznie lepiej. Twórcy TOCA Race Driver 2 postanowili nie wprowadzać do serii rewolucyjnych rozwiązań. Można narzekać na takie postępowanie, jednak trzeba przyznać, że ciężko jest znaleźć element, który można by jeszcze do tej gry wprowadzić, by uczynić ją bardziej realistyczną.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: TOCA Race Driver 2