Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TOCA Race Driver

Kategoria: Wyścigi
Producent: Codemasters Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.09.2011
Rozmiar: 62,3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP
Liczba pobrań: 845

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - TOCA Race Driver

Procesor: 600MHz

RAM: 128MB

Akcelerator grafiki 3D wyposażony w 16 MB pamięci

Miejsce na dysku: 300 MB

Opis - TOCA Race Driver

Gra TOCA Race Driver porusza kwestię serii wyścigowej, dość rzadko pojawiającej się w produktach konkurencyjnych. Chodzi tu mianowicie o rywalizację samochodów turystycznych. Bez wątpienia, nie jest to tytuł dla każdego.

Autorzy poświęcili dużo czasu, by dopracować realizm rozgrywki. Zarówno zachowanie aut na trasie, jak i system zniszczeń, których doznają w wyniku kolizji, prezentują się bardzo realistycznie. Uwaga twórców kupiła się nawet na takich aspektach, jak efekty dźwiękowe. Na ilość dostępnych w TOCA Race Driver modeli samochodów, nie możemy narzekać, jest ich ponad 40. Dodatkowo każdy z nich, charakteryzuje się innymi osiągami i sposobem prowadzenia. Nie warto więc zbyt często zmieniać modelu, którym jeździmy.

Wszystkie samochody możemy dodatkowo modyfikować, zwiększając ich możliwości a co za tym idzie nasze szanse w wyścigu. Torów, na których przyjdzie nam rywalizować jest ponad 35. Każdy z nich ma nieco inną specyfikę i do każdego musimy się przyzwyczaić. Jak więc widać, w kwestii ilości zarówno tras jak i samochodów, gra nie ma się czego wstydzić. Fanów gier wyścigowych, z pewnością zaskoczy fabuła, która w przypadku TOCA Race Driver stanowi bardzo ważny element. Karierę zaczynamy jako kierowca testowy, który musi stopniowo awansować w hierarchii zawodników, by w końcu zostać mistrzem. Bardzo pomocny w tym jest zespół, który aktywnie nas wspiera podczas wyścigu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: TOCA Race Driver