Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Need for Speed

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Pioneer Production
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.09.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - The Need for Speed

Procesor: 75MHz

RAM: 16MB

Opis - The Need for Speed

The Need for Speed w roku 1995 zapoczątkował niezwykle popularną serię gier wyścigowych. Warto przyjrzeć się tytułowi, który jest przodkiem produkcji, w które chętnie gramy obecnie. Wybór aut nie jest imponujący, mamy do dyspozycji osiem modeli. Możemy jednak, wśród nich znaleźć takie klasyki jak choćby Dodge Viper.

Dostępnych w grze tras jest siedem, trzeba przyznać, że są dość zróżnicowane. Dzięki temu możemy w pełni, zaprezentować nasze umiejętności. Podczas wyścigów musimy pamiętać, że przeciwnicy nie są naszym jedynym zmartwieniem. Problemem będzie także policja, która zacznie nas ścigać, gdy tylko spróbujemy popełnić jakieś wykroczenie. Wyzwaniem może się okazać też ruch uliczny, występujący na niektórych trasach.

Mimo, że The Need for Speed cechuje zręcznościowy model rozgrywki, autorzy postarali się dodać też, odrobinę realizmu. Dzięki temu każdy dostępny samochód, zachowuje się zauważalnie inaczej. Sprawia to, że do każdego modelu musimy się przyzwyczaić, zanim zaczniemy wygrywać nim wyścigi. Cechą szczególną gry jest encyklopedia, która dostarcza wielu interesujących danych dotyczących samochodów. W jej zasobach znajdziemy też sekwencje video, pozwalające zobaczyć niektóre modele w akcji. Fanów gier wyścigowych, z pewnością ucieszy liczba dostępnych w The Need for Speed widoków wśród, których najwięcej zwolenników, z pewnością znajdzie widok z wnętrza samochodu. W dzisiejszych czasach, dość istotną wadą gry jest jednak nie tylko przestarzała oprawa graficzna, ale też niska rozdzielczość. Mimo wszystko jest to produkcja, w którą warto zagrać.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Need for Speed

dodał: ~Alibaba , 28.01.2014

Dawne czasy grajcowania,miło powspominać

dodał: ~NfSwOrLd , 08.06.2012

to są zajebiste gierki :P