Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Superbike World Championship X 

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Milestone
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Superbike World Championship X 

Wymagania już wkrótce
Opis - Superbike World Championship X 
Jak sama nazwa wskazuje, gra Superbike dotyczyć będzie motocykli wyścigowych.  Za jej powstanie odpowiada studio Milestone, znane między innymi z produkcji Superstars V8 Racing. Co nas czeka podczas gry Superbikes?

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że gracze dostaną wszystko co lubią. A więc tryb kariery, pojedynczych wyścigów oraz arkadową wersję zabawy. Jeśli zdecydujemy się na tryb kariery w Superbikes game, mamy do prowadzenia cały zespół wyścigowy, w którego zawodników będziemy mogli się wcielać. Tu głównie czas oprócz wyścigu na torze spędzimy w biurze, gdzie będziemy mogli przyglądać się raportom dotyczącym motocyklistom oraz podpisywać kontrakty z wybranymi. Jeśli ktoś woli same wyścigi, będzie też druga opcja zabawy, w której cała logistyka jest pominięta, zas najważniejsze są wyścigi.

Niestety, nie jest jeszcze możliwy download SBX w jakiejkolwiek postaci, lecz jeśli tylko producent udostępni demo gry, będzie możliwe  pobranie wersji demonstracyjnej Superbike World Championship X z naszych stron.  A warto czekać, ponieważ gameplay Superbike World Championship X jest bardzo nastawiony na oddanie realizmu wyścigów – od działania hamulców po wpływ balansowania ciałem. Dodatkowo istotnym czynnikiem będzie zmienna pogoda. Padający deszcz może spowodować poślizgi, co łatwo prowadzi do wywrotek i kraks zawodników.

Superbike World Championship X to najnowszy produkt poświęcony wyścigom motocyklowym. Jego możliwości pokazuje krótki trailer Superbike World Championship X, który mamy na osobnej stronie naszego portalu. Mimo krótkiego czasu trwania wystarcza on, aby zaostrzyć apetyt na tą pozycję. Niestety, nie wiadomo kiedy będzie miała miejsce premiera Superbike World Championship X. Nie wiemy tez, czy Superbike World Championship X wyjdzie po polsku, jednak z pewnością doczekamy siię wydania Superbike World Championship X pl.

Superbike World Championship X pojawi na PC, ukażą się też konwersje Superbike World Championship X na PS3 oraz Superbike World Championship X na Xbox 360. Co się tyczy wersji komputerowej, nie są znane wymagania Superbike World Championship X. Póki nie mamy innych materiałów, pobierz grafiki Superbike World Championship X za free. Dwonload grafik Superbike World Championship X jest darmowy i świetnie nadają się one na tapety dla każdego fana szybkich motocykli.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Superbike World Championship X 

dodał: ~grzes , 19.07.2014

ta gra jest zajefajna