Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Split/Second

Kategoria: Wyścigi
Producent: Black Rock Studio
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.12.2009
Rozmiar: 1 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1536

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Split/Second
Split/Second game to gra wyścigowa przygotowywana przez Black Rock Studio, czyli twórców PURE. Postawiono tu nie na wyścigi terenowe, ale na widowiskowość szaleńczej jazdy po specjalnie przygotowanych torach. Premiera Split/Second przewidziana jest na marzec 2010 roku, lecz już teraz możemy podzielić się z Wami garścią informacji na ten temat.

W przeciwieństwie do wspomnianego PURE akcja gry nie dzieje się w bliżej nieokreślonej przyszłości, a w czasach współczesnych. Wielka stacja telewizyjna przygotowała ekstremalny show, w którym biorą udział kierowcy sportowych wozów. Atrakcją wyścigu jest fakt rozmieszczenia na trasie materiałów wybuchowych. Gameplay Split/Second przewiduje, że każdy z kierowców włącza je po spełnieniu odpowiednich warunków, tj. napełnienia specjalnego paska dzięki szaleńczej jeździe. Eksplozje niszczą niektóre obiekty, a podmuchy spychają naszych przeciwników z trasy. Można pobrać demo Split/Second, znajdziesz też na naszych stronach trailer Split/Second, który ukaże Ci, jakie możliwości ma silnik zastosowany podczas zabawy. Mamy również filmik bezpośrednio z gry, który pokazuje Split/Second w akcji.

Twórcy Split/Second stawiają na czystą rozrywkę, a więc model jazdy będzie czysto zręcznościowy. Da nam to możliwość wielorakich stłuczek, kraks i taranowania rywali. Jako że mamy tu next-genową oprawę wizualną, z pewnością wszystko będzie wyglądać niezwykle efektownie – jak zresztą show dla telewizji wyglądać powinien. Nie wiadomo jeszcze, czy będziemy sterować licencjonowanymi wozami czy też pojawią się jakieś fikcyjne marki. Pewne jest za to, że każdy wóz będziemy mogli tuningować na wiele sposobów – im lepsze będziemy zajmować miejsca w wyścigach, tym więcej pieniędzy zarobimy i otworzą się szersze możliwości modyfikacji.

Do premiery gry Split/Second zostało jeszcze parę miesięcy i nie są nawet znane wymagania Split/Second na PC. Wiadomo jednak, że Split/Second wyjdzie na Xbox 360, doczekamy się także konwersji Split/Second na PS3. Jeśli chodzi o wersję na komputer, program będzie działac bez problemu z najnowszymi systemami operacyjnymi, więc pograsz w Split/Second na Windows 7.

Zamieszczona tu galleria Split/Second ukazuje Ci oprawę graficzna produkcji. Jest możliwy download grafik Split/Second – każdy screenshot możesz ściągnąć na swój komputer za darmo. Obrazki te pasują na tapety dla prawdziwego miłośnika szybkiej jazdy i efektownych kraks. Cóż, Split/Second zapowiada się na jeden z wyścigowych hitów 2010 roku. Miejmy nadzieję, że data premiery nie ulegnie przesunięciu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Split/Second

dodał: ~noo... , 03.03.2010

nie ma jeszcze tej gry, a wy dzieci juz pobierac chcecie

dodał: ~ADRIAN , 13.02.2010

DLACZEGO NIE MA LINKU DLA TEJ GRY SPLIT SECOND

dodał: ~<...:::Pawlo:::...> , 05.02.2010

jak to pobrać...???

dodał: ~szujnik , 16.01.2010

fajowa gierka

dodał: ~asd , 02.01.2010

jak pobrac ??

dodał: ~Paulina , 22.12.2009

Jak to pobrać?