Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sonic & Sega All-Stars Racing

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Sega
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Sonic & Sega All-Stars Racing

Wymagania już wkrótce.
Opis - Sonic & Sega All-Stars Racing

Jeżeli myślałeś, że Sega na zawsze pozostawiła swoją maskotkę na wyłączność konsol to informacja o produkcji najnowszej gry z przygodami popularnego, niebieskiego jeża - Sonic & Sega All-Stars Racing na PC na pewno Cię ucieszy. Oczywiście japoński koncern nie ma zamiaru wydawać exclusiva tylko na tą platformę, a ponieważ Sega skupia się od wielu lat wyłącznie na produkcji gier, to jej najnowsze dziecko trafi na wiele platform i tak będzie możliwa gra w Sonic & Sega All-Stars Racing na PS3, Xbox 360, Wii, oraz Nintendo DS. Oczywiście Sonic & Sega All-Stars Racing nie będzie darmówką, ale gra będzie zapewne warta każdych pieniędzy, już producent się o to postara. Premiera Sonic & Sega All-Stars Racing została wyznaczona na 23 lutego, a na stronie twórców już można składać zamówienia. Co nas czego w najnowszym Sonicu? Wyścigi, wyścigi i jeszcze raz wyścigi. Gra ta ma bowiem tchnąć nowe życie w wyścigi kartów, które od czasów Crash Team Racing na PSX i Mario Kart 64 na N64 nie odnosiły już tak spektakularnych wyników sprzedaży. Na razie nie wiadomo czy pojawi się demo Sonic & Sega All-Stars Racing za free, ale wszystko powinno wyjaśnić się już niebawem. Nie mamy za to co liczyć na Sonic & Sega All-Stars Racing pl, no chyba że twórcy nas czymś zaskoczą. Gdyby jednak wersja demonstracyjna ujrzała światło dzienne to na pewno demo Sonic & Sega All-Stars Racing trafi na pobierz.

Wracając jednak do Sonic & Sega All-Stars Racing na PC to w grze oprócz bohaterów znanych z uniwersum Sonica, który dla Sega jest tym samym czym Mario dla Nintendo, znajdziemy większość innych flagowych postaci z gier, stworzonych przez tą firmę, i tak będziemy mieli okazję spotkać na naszej drodze m.in. Ryo Hazuki z Shenmune, B.D. Joe z Crazy Taxi, a nawet Akira Yuki z Virtua Fighter. Patrząc na dostępny już gameplay z Sonic & Sega All-Stars Racing widać wspaniałą, kolorową grafikę, a także typowo kartowe podejście do wyścigów, w czasie których będzie można zdobyć masę bonusów-broni, w celu wyeliminowania konkurencji. Sonic & Sega All-Stars Racing gameplay zdradza również to, że przyjdzie nam zasiąść nie tylko za kierownicą kartów, ale i rowerów, samolotów, a nawet olbrzymiego banana. Wersja Sonic & Sega All-Stars Racing na PS3 i Xbox 360 nie będzie odbiegać znacznie od wersji komputerowej, jednak przyjemność z rozgrywki za pomocą pada i przed dużym TV, może okazać się znacznie większa. W grze oprócz pojedynczego wyścigu, turniejów, jazdy na czas, trybu przygody, będzie możliwa także gra dla wielu graczy. Twórcy zapowiadają tez dodatkowy download do Sonic & Sega All-Stars Racing, który zapewne będzie się stopniowo pojawiał po premierze gry. W naszym serwisie znajdziecie oczywiście trailer z Sonic & Sega All-Stars Racing, której wymagania nie są jeszcze znane. Miejmy nadzieję, że jednak ukarze się wersja demo pl Sonic & Sega All-Stars Racing, które trafi na pobierz, gdy i jeśli tylko takowe się pojawi.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sonic & Sega All-Stars Racing