Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Smashing Toys

Kategoria: Wyścigi
Producent: Leon Brothers
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 01.06.2009
Rozmiar: 467 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 500

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Smashing Toys

Pobierz bezpłatne demo gry wyścigowej Smahsing Toys!

Smashing Toys to dość nietypowa gra wyścigowa. Dlaczego nietypowa? Ano dlatego, że ścigają się tu zabawki, które pewnej burzliwej nocy ożywiło uderzenie pioruna. Niestety, czas ich ożywienia szybko dobiega końca. Muszą podjąć szalony wyścig na magiczną wyspę Nolsven, gdzie wedle plotek mogą żyć wiecznie. Pobierz darmową wersję demonstracyjną gry i dołącz do wyścigu!

Smashing Toys to trzy wielkie światy, na których toczą się wyścigi. Są również ukryte etapy, które odblokowujemy zdobywając określoną ilość punktów w gonitwach. Do wyboru szesnaście różnych, zabawkowych pojazdów. Możesz nimi wykonywać akrobacje, taranować rywali oraz przeszkody. Po drodze zbierasz również przedmioty, jak np. wyrzutnię rakiet, które pomagają Ci w eliminowaniu konkurencji.

Darmowa wersja demonstracyjna gry da Ci przedsmak całej zabawy. Pobierz ją i dołącz do udostępnionych dla Ciebie wyścigów. Wszystko podane jest w ślicznej oprawie audiowizualnej, dzięki czemu mogą bawić się tu zarówno starzy wyjadacze, jak i nieco młodsi gracze.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Smashing Toys