Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sebastien Loeb Rally Evo 1.0

Kategoria: Wyścigi
Producent: Milestone
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 31.01.2016
Rozmiar: ok. 30 GB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 49

Brak

Wymagania sprzętowe - Sebastien Loeb Rally Evo

Minimalne wymagania sprzętowe:
Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2.40 GHz lub AMD A6-3670K 2.7 GHz, 
Pamięć RAM: 4 GB RAM, 
Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 Ti lub Radeon R9 270X,
Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca
System operacyjny: Windows 7, 8, 8.1 lub 10

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz lub AMD FX-6300, 
Pamięć RAM: 8 GB RAM, 
Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 960 lub Radeon R9 290,
Dysk twardy: 30 GB HDD,
System operacyjny: Windows 7, 8, 8.1 lub 10 64-bit 

Opis - Sebastien Loeb Rally Evo
Sebastien Loeb Rally Evo to gra traktująca o rajdach samochodowych, skierowana w głównej mierze do miłośników zręcznościowego trybu jazdy z elementami symulacji. Produkcja sygnowana jest nazwiskiem wielokrotnego mistrza świata w rajdach samochodowych, uczestnika Rajdu Dakar oraz wyścigu 24-godzinnego Le Mans.

Gra Sebastien Loeb Rally Evo powstała pod przewodnictwem włoskiego studia Milestone, które na swoim koncie ma takie produkcje, jak Screamer, MotoGP, SBK: Superbike World Championship i WRC: FIA World Championship. Tytuł wydany został na komputerach PC oraz konsolach ósmej generacji tj. Play Station 4 oraz Xbox One. Co prawda głównym tematem są tradycyjne rajdy samochodowe, ale obecność zawodów RallyCross oraz wyścigów pod górę, tzw. HillClimb, z pewnością przyciągnie zwolenników tradycyjnych wyścigów i różnych ich wariacji. 

Należy pamiętać, że gra nie jest szczegółowym i wymagającym symulatorem przeznaczonym dla zaawansowanych graczy. Dla tych przeznaczono legendarną grę Richard Burns Rally oraz wydaną niedawno – Dirt Rally. Mimo to zwolennicy rajdów z pewnością docenią obecność wielu ciekawych modeli, w tym rajdowych legend sprzed lat. Na uwagę zasługuje dość zaawansowany tryb kariery, w którym pniemy się po poszczególnych szczeblach próbując zaistnieć w rajdowym światku. Podczas rozgrywki możemy przejechać ponad 300 km odcinków specjalnych, które mniej lub bardziej bazują na realistycznych odpowiednikach tras rajdowych z całego świata. 

Oprócz tradycyjnej kariery, czyli jazda na czas po wspomnianych odcinkach specjalnych, dla urozmaicenia bierzemy udział w innych imprezach, takich jak wyścigi head-to-head, zawody RallyCross, czy też wspinaczka pod górę Hill Climb Pikes Peak. Jeśli chodzi o to, czym będziemy jeździć – na pewno nie ma na co narzekać! Do dyspozycji oddano kilkanaście marek oraz kilkadziesiąt modeli samochodów rajdowych – zarówno nowoczesnych WRC, jak i starsze klasyki z Grupy B, Grupy A, lat 60-tych itp. 

Głównym celem programistów ze studia Milestone, było stworzenie gry, która zadowoli zarówno miłośników symulacji, jak i zręcznościowego trybu jazdy. Pomaga w tym dobra grafika, która skupia się przede wszystkim na otoczeniu. Modele aut nie są co prawda tak dopracowane, jak w przypadku Dirt Rally, ale z pewnością charakteryzują się sporą szczegółowością. Nie zabrakło także trybu wieloosobowego, w którym zmierzymy się z innymi graczami z całego świata.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sebastien Loeb Rally Evo