Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SBK 09: Superbike World Championship

Kategoria: Wyścigi
Producent: Milestone
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 01.10.2009
Rozmiar: 493.39MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3211

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - SBK 09: Superbike World Championship

  • Core 2 Duo 2.6 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza),
  • 7 GB HDD,
  • Windows XP SP2/Vista
Opis - SBK 09: Superbike World Championship
Lubisz szybką jazdę na motorze? Pewnie, że lubisz. Kto by nie lubił? A jeśli motor jest licencjonowany, tor również, a oprawa audiowizualna wysokiej jakości, to aż szkoda przerywać gry. Takim właśnie tytułem jest  SBK 09: Superbike World Championship.  Możesz zresztą przekonać się o tym samemu – mamy dla Ciebie do pobrania demo SBK 09: Superbike World Championship.

Oczywiście nie musimy dodawać, że download SBK 09: Superbike World Championship jest całkiem darmowy, a pozwoli Ci na zapoznanie się z tym tytułem.  Możesz dołączyć do jednego z licencjonowanych teamów, a następnie wziąć udział w Mistrzostwach, składających się z dwudziestu sześciu wyścigów. Rozgrywane są one łącznie na 13 torach – pobierz SBK 09: Superbike World Championship demo, aby zobaczyć, jakie są dostępne w tej wersji.  Gra stawia na realizm – przed wyścigami są treningi, rozgrzewki i eliminacje. Nadto decydujesz o ustawieniach motoru – dostępne za darmo demo SBK 09: Superbike World Championship pozwoli Ci zobaczyć możliwości tego aspektu gry.

O oprawie audiowizualnej nie będziemy się rozpisywać – free demo SBK 09: Superbike World Championship pokaże Ci wszystko i zapewne po przetestowaniu go zgodzisz się z nami, że jest świetna. Nim jednak ściągniesz wersję demonstracyjną, sprawdź czy Twój komputer spełnia wymagania SBK 09: Superbike World Championship. Wydano SBK 09: Superbike World Championship na pc oraz konsole.  Jeśli chodzi o systemy operacyjne, SBK 09: Superbike World Championship działa na Windows 7, nie powinieneś mieć także problemów z SBK 09: Superbike World Championship przy Vista. Płynnego działania tego tytułu możesz spodziewać się również grając w SBK 09: Superbike World Championship pod XP.

Wypada dodać, że wydano SBK 09: Superbike World Championship po polsku, więc po zakupie pełnej wersji gry nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie SBK 09: Superbike World Championship. Od razu dostaniesz wersję SBK 09: Superbike World Championship pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SBK 09: Superbike World Championship

dodał: ~Vallentino Rossi , 14.05.2010

Poszukuje spolszczenia do SBK 09, wie ktoś gdzie mogę znaleźc ???

dodał: ~Roqet , 03.05.2010

Zara pobiore grę i zobaczymy