Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Real World Racing

Kategoria: Wyścigi
Producent: Playstos
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 1,24 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 99

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Real World Racing

Real World Racing to gra wyścigowa w niespotykanym dziś praktycznie modelu top-down, czyli prezentująca wyścig z lotu ptaka. Jedną z ważniejszych cech tej produkcji jest fakt, że wyścigi odbywają się w znanych metropoliach, które realistycznie oddano za pomocą zdjęć satelitarnych. W sumie mamy tu pół setki tras, po których możemy ścigać się zarówno przeciwko SI, jak też i w trybie multiplayer z innymi żywymi graczami. W grze singlowej dostępny jest tryb pojedynczych zawodów, ale głównym daniem jest kariera, gdzie prowadzimy kierowcę przez cały sezon wyścigów, a cel to oczywiście zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji finałowej.


Podczas gry w Real World Racing nie ma co spodziewać się realistycznego modelu jazdy. Jest to zabawa stawiająca na zręczność i można ja zaklasyfikować jako wyścigi arcade. Niestety, nie jest to tytuł darmowy, ale dzięki bezpłatnemu wydaniu wersji demo każdy ma okazję przetestować mechanizmy zabawy w praktyce. Ponieważ brak polskiej wersji językowej, przyda się znajomość choćby podstaw angielskiego.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Real World Racing