Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Race on

Kategoria: Wyścigi
Producent: SimBin
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 10.09.2009
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 1651

Brak

Wymagania sprzętowe - Race on

  • Pentium 4 3GHz,
  • 2GB RAM,
  • karta graficzna 512MB (GeForce 6800 lub lepsza),
  • Windows XP
Opis - Race on
Gra race on to wyścigi samochodowe szwedzkiej firmy SimBin (twórców m.in. RACE ’07, GTR i STCC), których premiera nastąpi już lada dzień, bo 15 września (niestety żadna rodzima firma nie planuje obecnie wydania race on po polsku). Rozgrywka turniejowa składa się tu z kolejnych wyścigów z serii World Touring Car Championship, w których musimy ponadprzeciętnie zapunktować swoją jazdą, by przejść do następnych etapów. Dostępne są też trasy wyścigów Formula Masters oraz Swedish Touring Car Championship dzięki „wbudowaniu” w grę praktycznie całości rozgrywki z STCC i RACE ’07. Możemy pokonywać 30 tras przy użyciu każdego z 39 aut. W race on za darmo możemy pograć również przez sieć (zarówno LAN jak i Internet), a gra nie ma ograniczeń wiekowych. Nie zwlekaj i gdy tylko pojawi się demo race on ściągnij grę (szukaj wkrótce race on za free  na naszych stronach). Prawdopodobnie wkrótce pojawią się podane przez twórców lub fanów race on kody do gry.
Fani produkcji SimBin chwalą ich realizm, przeciwstawiając go nieraz efekciarstwu serii NFS. Gra race on za free oczywiście ma wspierać najnowsze kierownice, co jeszcze bardziej zwiększy realizm rozgrywki, jak również wprowadzenie do gry wielu parametrów faktycznie wpływających na sterowanie autem, jak np. przeciążenia różne dla poszczególnych modeli. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe auta z race on pobierz screeny z naszej galerii. Chociaż darmowy race on z pewnością nie będzie, to zapewne możemy spodziewać się wydania darmowego dema gry lada dzień. Możliwe, że pomogą nam w rozgrywce kody do race on, których lista powinna się wkrótce ukazać w sieci.
Trasy jakie przyjdzie nam przejechać oddają realia zawodów WTCC z sezonu ’08 na jego 12 torach. Będziemy mogli to zrobić przy użyciu każdego z 16 dostępnych w grze dla WTCC samochodów wyścigowych. Fanom sportowej jazdy zapewne nie należy przypominać, że trwające od marca do listopada wyścigi zaczęły się w tak egzotycznych miejscach jak Brazylia i Meksyk, a zakończyły w Japonii i Chinach. Pozostałych 8 wyścigów odbyło się na znanych torach europejskich – Walencja, Pau, Brno, Estoril, Anderstorp, Oschersleben, Brands Hatch i wreszcie Monza. Nic tylko czekać na szybkie wydanie race on pl, którego opóźniona polska premiera być może uwzględni też aktualny race on patch – i chyba tylko tym pozostaje nam się pocieszyć


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Race on

dodał: ~MO , 07.07.2010

Nad komentarzami jest pobierz teraz

dodał: ~xxxx , 07.10.2009

jak to ściognąć moje gg 1136175

dodał: ~sznabel , 07.10.2009

Twój komentarz

dodał: ~caban125 , 25.09.2009

jak to pobrac poprosze o pomoc na nr gg : 15650150