Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Race Driver: GRID 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Codemasters Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.11.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Race Driver: GRID 2
GRID 2, a właściwie race Driver: GRID 2 to pozycja, na którą z pewnością z niecierpliwością czekają miłośnicy serii TOCA, a także poprzedniego GRID. Tytuł ten zyskał dużą popularność i słusznie cieszy się z miana jednej z najciekawszych gier wyścigowych ostatnich lat. Niestety, na jego kontynuację przyjdzie jeszcze sporo poczekać, bowiem premiera GRID 2 zapowiedziana jest dopiero na rok 2012, bez podania żadnej konkretnej daty. Co jednak już wiadomo?

Z pewnością nie ulegnie zmianie model jazdy ani też wysokiej jakości oprawa audiowizualna. Ponownie przyjdzie graczom stawać do zawodów w kilku trybach – zarówno w opcji gry dla jednego gracza, czyli singlu, jak i też multiplayerze. Nie wiadomo jeszcze, na jakich ulicach i torach wyścigowych przyjdzie nam wyciskać maksymalne prędkości z wirtualnych maszyn, jednak z pewnością emocji nie zabraknie. Tym bardziej, ze ponownie będą prowadzone rankingi najlepszych kierowców i każdy może pokusić się o jak najlepsza pozycję na liście.

Tytuł ten planowany jest zarówno w wydaniu na PC, jak też i na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Dzięki temu każdy będzie mógł grać tak, jak lubi. GRID 2 będzie z pewnością jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów wyścigowych 2012 roku. Niestety, jak na razie nie ma żadnych materiałów z gry – ani obrazka, ani też traileru. Z pewnością jednak kolejne miesiące przyniosą pierwsze prezentacje tego tytułu, dlatego zapraszamy do zaglądania tu co jakiś czas- każdy nowy materiał znajdzie się przy tym opisie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Race Driver: GRID 2