Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Race Driver: GRID

Kategoria: Wyścigi
Producent: Codemasters Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.01.2009
Rozmiar: 892.4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 761

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Race Driver: GRID

  • Procesor: 2.66 GHz
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: min. 512 Mb (GeForce 8800)
  • Miejsce na dysku twardym: 12.5 GB
Opis - Race Driver: GRID

Codemasters to firma znana z tworzenia różnego rodzaju gier komputerowych, jednak z pewnością najbardziej popularnymi tytułami tego producenta są gry wyścigowe. Serie takie jak TOCA, F1 czy też Colin McRae Rally, z pewnością kojarzy większość graczy.

Race Driver: GRID to kolejny już tytuł studia, w którym główną rolę odgrywają szybkie samochody. Tym razem, nie mamy jednak do czynienia ze zwyczajną kontynuacją, jednej z wydanych gier. Wprawdzie Race Driver: GRID jest następcą serii TOCA, jednak wprowadza naprawdę wiele rozwiązań, których na próżno było szukać, w dotychczasowych odsłonach sygnowanych marką TOCA. Gra stawia na realizm, co da się odczuć już w pierwszych minutach rozgrywki.

Zachowanie poszczególnych modeli aut, zostało wiernie odwzorowane a złożony system symulacji zniszczeń, dba o to by każdy kontakt z przeciwnikiem czy też jakimś element toru, miał wpływ nie tylko na uszkodzenia poszczególnych części naszego samochodu ale też na jego zachowanie i osiągi. Tym razem jednak, pamiętano też o graczach o mniejszych umiejętnościach, dla których poziom realizmu oferowany przez grę, mógł się okazać znacznym utrudnieniem. Dla nich zdecydowano się wprowadzić szereg ułatwień a także flashbacki, umożliwiające podczas wyścigu cofnięcie czasu o kilka sekund i uniknięcie błędu jaki popełniliśmy. Race Driver: GRID oferuje nam trzy rodzaje wyścigów, które różnią się nie tylko rodzajem tras, na których są rozgrywane ale też samochodami, które w nich wykorzystujemy. Możemy ścigać się w Stanach Zjednoczonych, na ulicach największych miast, w Europie na specjalnie przygotowanych torach, jak również w Japonii, gdzie najpopularniejszą formą rywalizacji są zawody drift. Silnik EGO, którego możliwości zdecydowano się wykorzystać, podczas tworzenia  Race Driver: GRID, nie jest z pewnością szczytem możliwości technologicznych, jednak generuje grafikę, która nie daje podstaw do narzekań.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Race Driver: GRID

dodał: ~codemasters fani , 02.12.2011

ja mam pelna wersja

dodał: ~@@@!!daf , 07.05.2010

zaje gra

dodał: ~mundeq , 03.04.2010

dobra giera czego chcecie heh

dodał: ~popo , 23.01.2010

jak to sciagnac

dodał: ~SEBA5211 , 07.01.2010

MOGŁA BYĆ LEPSZA ALE DOBRA

dodał: ~fffff , 22.10.2009

słaba to ty jesteś grałaś w pełną wersje??

dodał: ~LOLA , 12.10.2009

SLABE BLE