Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pyroblazer

Kategoria: Wyścigi
Producent: Candella systems
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.03.2009
Rozmiar: 791 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 397

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Pyroblazer

  • procesor 3.0GHz
  • 1 GB RAM
  • karta graf. 128 MB obsługująca DirectX 9.0
  • 4 GB HDD


Opis - Pyroblazer

Pobierz darmowe demo gry wyścigowej PYROBLAZER !

PYROBLAZER to futurystyczna gra wyścigowa, gdzie ścigamy się pojazdami antygrwitacyjnymi. Pobierz darmowe demo, aby przekonać się, jak emocjonujące mogą być wyścigi w niedalekiej przyszłości. Pojazdy, którymi będziesz sterować, mogą rozpędzać się do szybkości ponaddźwiękowych, a oprócz uważania na olbrzymią prędkość musisz także strzec się rywali.

Pobierz darmowe demo PYRoBLAZER, aby poczuć smak niezwykłego sportu przyszłości. Ścigaj się po przeróznych lokacjach planety Nowy Apeiron - czekają Cię trasy zarówno w skalistych wąwozach, jak i szlaki prowadzące poprzez wyludnione miasta przyszłości.

Pobierz darmowe demo PYROBLAZER, by wypróbować pojazdy wyścigowe przyszłości. Każdy z nich wyposażony jest w jedną broń główną oraz kilka rodzajów broni drugorzędnych. Modele występujące w rozgrywce zwą się: Pyranya, Motion Mine, Nuclear Warhead oraz Front Field generator. W miarę wygrywania kolejnych wyścigów możesz je ulepszac, czyniąc jeszcze bardziej szybszymi i sterownymi oraz niebezpieczniejszymi dla rywali.

W PYRoBLAZERS nie ma chwili nudy ani też oddechu - wyścigi trwają non-stop i nie możesz pozwolić sobie, aby wyprzedzili Cię rywale. Pędząc przed siebie możesz podziwiać równocześnie kraobraz, który przypomina wedle słów twórców "starożytny Egipt w połączeniu z cyberpunkową architekturą". brzmi ciekawie? Pobierz darmowe demo PYROBLAZER i sam przekonaj się, co znaczą te słowa.

Pobierz darmowe demo PYROBLAZER i rzuć się w szalony wir wyścigów o tytuł mistrza czwartej planety systemu gwiezdnego Xarthas. Zwycięzca może być tylko jeden, więc nie wahaj się otwierać ognia do przeciwników, którzy wyprzedzają Cię w wyścigu, szukaj na trasach skrótów, które dadzą Ci przewagę bezcennych sekund i taranuj pojazdy pędzące równo z Tobą. Pobierz darmowe demo gry wyścigowej PRYOBLAZER, a przekonasz się, że w walce o najwyższy tytuł nie liczą się zasady fair-play.

Gra PYROBLAZER ukazała się na terenie naszego kraju w dystrybucji doskonale znanej graczom firmy City Interactive.  Nim jednak zdecydujesz się na jej zakup, pobierz całkowicie darmową wersję demonstracyjną i przekonaj się, czy poradzisz sobie w futuystycznych, niesamowicie szybkich wyścigach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pyroblazer

dodał: ~Ananiasz , 04.02.2012

Ja mam pełną wersję i osobiście polecam chociaż do pobrania jest demo :D