Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Project Cars

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Slightly Mad Studios
Data dodania: 17.01.2012
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Project Cars

  • Core 2 Duo 3 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce 9600 lub lepsza)
Opis - Project Cars

Project Cars to tajemnicza nazwa, pod którą kryje się nowa gra wyścigowa, tworzona przez studio Slightly Mad Studios. Tytuł ten zapowiada się niezwykle ciekawie. Najważniejszym aspektem gry, ma być realizm rozgrywki, stojący na poziomie dotąd niespotykanym, w innych grach wyścigowych.

Tego typu twierdzenie, nie wydaje się być całkiem bezpodstawne, biorąc pod uwagę, że za Project Cars odpowiada studio, które ju­ż udowodniło, że potrafi tworzyć bardzo dobre gry. Bez wątpienia raczej spokojni możemy być o realizm, gdyż w tej kwestii tytuły Slightly Mad Studios, zawsze prezentowały wysoki poziom i potrafiły wciągnąć, naprawdę na długo.

Niepowtarzalny realizm


Początkowo opanowanie niezwykle szybkich samochodów, może być sporym wyzwaniem, prędko przekonamy się, że sprawne pokonywanie tras a już szczególnie wygrywanie wyścigów, będzie wymagało sporych umiejętności. Każdy dostępny w Project Cars samochód, ma prowadzić się zupełnie inaczej, odzwierciedlając swoją indywidualną specyfikę. Dodatkowo wszystkie modele, bez problemu zmodyfikujemy, wpływając w ten sposób nie tylko na osiągi samochodu ale też jego zachowanie na torze. Na realizm rozgrywki w grach wyścigowych znaczący wpływ mają też tory, po których się ścigamy. W Project Cars mają być one odwzorowane, z dbałością o nawet najdrobniejsze detale. Już pierwsze opublikowane screeny, pozwalają się przekonać, że trasy prezentować się będą niesamowicie.

Gra idealna?


Pod względem grafiki wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z jedną z ładniejszych gier wyścigowych. Dopracowane modele samochodów, doskonale odwzorowane tory to jedynie część świata gry. Gdy doda się do tego dopracowane efekty pogodowe a także poczucie prędkości, które ma prezentować się niesamowicie, otrzymujemy obraz wręcz doskonałej rozgrywki. Project Cars bez wątpienia zapowiada się rewelacyjnie. Problemem mogą się jedynie okazać zapowiedzi twórców, którzy postawili sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Teraz pozostaje oczekiwać, czy  Slightly Mad Studios sprosta oczekiwaniom graczy. Prawdopodobnie jednak, trochę sobie poczekamy, na zweryfikowanie szumnych zapowiedzi, gdyż w kwestii premiery wiadomo jedynie tyle, że zaplanowano ją na ten rok.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Project Cars