Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Need for Speed Shift 2: Unleashed

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Slightly Mad Studios
Data dodania: 17.11.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Need for Speed Shift 2: Unleashed
Need for Speed Shift 2: Unleashed to najświeższa odsłona serii NFS, która od lat cieszy się mianem najlepszej serii wyścigówek na świecie. Najnowsze jej wydanie ma być hiperrealistyczne i sprawiać, że gracz będzie się czuł jak za prawdziwą kierownicą. To wrażenie zwiększa tryb kamery z wnętrza kabiny kierowcy, dzięki czemu ruchy głowy wirtualnej postaci oddają wszystkie wstrząsy auta. To oczywiście tylko smaczki, bowiem główne atrakcje to  tory i wozy. Jak i w poprzednich odsłonach, także i w tym wydawanym również po polsku Need for Speed Shift 2 nie zabraknie prawdziwych wozów i torów. Mamy tu auta ponad trzydziestu liczących się firm – od Audi i BMW, poprzez Jaguara i Mazdę, na Volkswagenie skończywszy.

Niestety, nie wydano wersji demo Need for Speed Shift 2: Unleashed. Można jednak zobaczyć jak wygląda ta gra na licznych, promujących ją filmikach. Trailer Unleashed znajduje się na sąsiedniej stronie – pokazuje on przedsmak wyścigów na pełnej szybkości. Warto dodać, że podczas gry możemy ścigać się zarówno za dnia, jak też i w nocy. Oczywiście ten drugi tryb jest bardziej atrakcyjny wizualnie, ale wymaga także od graczy największego skupienia.

Jest możliwy download materiałów Need for Speed Shift 2: Unleashed z oficjalnej strony gry – niektóre z udostępnionych grafik znajdują się także w galerii przy tym opisie. Oczywiści ejak i w poprzednich grach z serii Need for Speed, także i w Unleashed tryb multiplayer jest sednem zabawy.  Otrzymujemy tu liczne zestawienia, rankingi a także możliwość publikowania własnych filmików z gier.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Need for Speed Shift 2: Unleashed

dodał: ~fajna gra , 12.07.2012

fajna gra

dodał: ~K , 20.04.2011

Najnowsza wersja jednego z najlepszych programów do systemów GPS

dodał: ~K , 20.04.2011

Korzystasz z programów do projektowania CAD? Powinieneś sprawdzić tą, przydatną aplikację\n

dodał: ~KXZYŚ , 20.04.2011

Minecraft to jedna z tych gier, które grywalnością biją na głowę najbardziej znane, drogie produkcje. Dziś mamy dla Was demo, abyście i Wy mogli się przekonać o naprawdę potężnej grywalności tego niezależnego tytułu\n\n\n

dodał: ~ketjow97 , 20.11.2010

lepsza wersja nfs shifta