Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Need for Speed III: Hot Pursuit

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: EA Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.09.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Need for Speed III: Hot Pursuit

Procesor: 233MHz

RAM: 64MB

Akcelerator wspierający wyświetlanie grafiki 3D

Opis - Need for Speed III: Hot Pursuit

Hot Pursuit jest już trzecią odsłoną serii gier wyścigowych Need for Speed. Tym razem jednak, autorzy zdecydowali się wprowadzić kilka istotnych nowości. Jedną z najbardziej zauważalnych, jest zwiększona liczba samochodów. Obecnie możemy wybierać spośród 11 modeli.

Dodatkowo w tej odsłonie, możemy pobierać z sieci nowe auta. Jest to niezwykle przydatne udogodnienie, które właściwie niweluje problem małej ilości dostępnych samochodów. Tras w grze jest osiem, co nadal nie jest liczbą dużą, jednak spore zróżnicowanie, które je cechuje nieco niweluje problem związanych z małą ilością. W Need for Speed III: Hot Pursuit poprawiono oprawę graficzną. Dzięki temu możemy podziwiać teraz, wiele dodatkowych efektów, takich jak spadające liście.

Sporą nowością są zmienne warunki atmosferyczne, wprowadzone w tej części. Dodano też, możliwość wcielenie się w stróża prawa i łapania piratów drogowych. Jest to ciekawe urozmaicenie typowej rozgrywki, w której to my jesteśmy ścigani. Należy jednak zaznaczyć, że prowadzenie pościgów dostarcza równie dużo emocji i wymaga jeszcze większych umiejętności. Jest to więc wyzwanie, dla najlepszych kierowców. Autorzy Need for Speed III: Hot Pursuit zebrali najlepsze cechy poprzednich części i dodali do nich kilka nowości. Dzięki temu otrzymujemy tytuł, który jest w stanie przyciągnąć na dłużej do ekranu komputera, nie tylko fanów gier wyścigowych.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Need for Speed III: Hot Pursuit