Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Need for Speed II

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: EA Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.09.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Need for Speed II

Procesor: 200MHz

RAM: 32MB RAM

Akcelerator grafiki 3D

Opis - Need for Speed II
Need for Speed II to druga część, bardzo znanej serii gier wyścigowych. Grafika uległa poprawie, względem poprzedniej odsłony. Jednak współcześni gracze, z pewnością zauważą, że oprawa graficzna gry pozostawia wiele do życzenia.

Jest to jednak klasyka gatunku, z którą każdy powinien się zapoznać, gdyż posiada coś czego wielu obecnym produkcjom brakuje a mianowicie grywalność. Fani motoryzacji, zyskują w Need for Speed II możliwość modyfikowania wielu ustawień samochodów, które wpływają na ich osiągi. Z pewnością wielu graczy, poświęci swój czas by odpowiednio skonfigurować, parametry ulubionego wozu.

Liczba dostępnych tras jak i samochodów nie zwiększyła się znacznie. Modeli aut jest osiem. Nadal jednak wśród nich, obecne są prawdziwe klasyki takie jak McLaren F1, które na stałe zapisały się w historii motoryzacji. Tras po których przyjdzie nam się ścigać, znajdziemy w grze sześć. Autorzy Need for Speed II jednak ponownie postarali się o dość znaczne zróżnicowanie ich specyfiki, dzięki czemu nie możemy narzekać na nudę. Jeśli jednak rywalizacja z przeciwnikami, którymi kieruje sztuczna inteligencja nam nie wystarcza, możemy skorzystać z trybu rozgrywki wieloosobowej. Ciekawe rozwiązanie stanowi też, możliwość gry na podzielonym ekranie, dzięki czemu możemy rywalizować z przyjacielem siedzącym z nami przy komputerze. Bez wątpienia Need for Speed II zalicza się do gier, w które obowiązkowo musi zagrać każdy, prawdziwy fan elektronicznej rozrywki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Need for Speed II

dodał: ~psior , 24.12.2011

jakie jest hasło