Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Need For Speed: Hot Pursuit

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Criterion Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.10.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Need For Speed: Hot Pursuit
Need For Speed to jedna z najbardziej popularnych ścigałek, jakie kiedykolwiek powstały. Najnowsza wersja oznaczona nazwą Hot Pursuit ma nie lada orzech do zgryzienia, którym jest zarówno dobrze rozwijająca się konkurencja, jak również ogromne oczekiwania graczy, wobec tego tytułu.

Już na pierwszy rzut oka zauważmy w NFS nowość, którą jest producent. Za całość projektu odpowiedzialny jest tym razem Criterion Games, znany między innymi z serii Burnout. Jak nie trudno się domyśleć apetyt graczy po tej informacji zaostrzył się diametralnie, gdyż pewne jest, że dostaną do ręki produkt dopracowany i tworzony przez pasjonatów, a to w sferze gier zawsze jest czymś pozytywnym.  25 października 2010 roku producenci ogłosili wydanie grywalnego dema, którym najwcześniej raczyć będą się mogli posiadacze Xbox Live. Niestety, co już staje się smutną tradycją, posiadaczom PC nie będzie dane przetestować gry przed premierą jej finalnej wersji.

Criterion Games przygotowało kilka smaczków, które bez wątpienia sprawią, że demo będzie warto pobrać. Pierwszą z nich to możliwość uruchomienia tytułowego trybu Hot Pursuit, w którym usiądziemy za kółkiem policyjnego radiowozu. Podczas ścigania piratów drogowych dostaniemy możliwość sprawdzenia działania systemu o nazwie Autolog, który sprawdza wyniki naszych znajomych na danej trasie i przekazuje nam aktualne statystyki.

Jeśli wierzyć doniesieniom twórców, gdy uda się nam dodać co najmniej jednego znajomego do swojego profilu, odblokujemy dodatkową, w pełni przejezdną trasę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Need For Speed: Hot Pursuit

dodał: ~cycek , 25.03.2011

tego niemożesz pobrać narazie bo to niedawno wymyślona gra demo też może być ale to nie to co jest prawdziwa wersja aha i polecam gre Polecam grę FlightGear Flight Simulator 1.9.0 którę właśnie pobrałem z serwisu pobierz.pl: http://pobierz.pl/gry/windows/symulatory/flightgear-flight-simulator-1-9-0

dodał: ~adonasi , 27.11.2010

full

dodał: ~wariat , 27.11.2010

extra

dodał: ~menelekElek , 20.11.2010

szkoda że nie full

dodał: ~rudy , 18.11.2010

super