Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Need for Speed 4: Road Challenge

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: EA Sports
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 06.09.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Need for Speed 4: Road Challenge

Procesor: 233MHz

RAM: 32MB

Akcelerator wspomagający wyświetlanie grafiki 3D

Opis - Need for Speed 4: Road Challenge

Need for Speed 4: Road Challenge to gra wyścigowa, którą podobnie jak poprzednie części, cechuje wysoka grywalność. Osiągnięto to dzięki sprytnemu, połączeniu zręcznościowego oraz symulacyjnego modelu jazdy.

W grze występuje ruch uliczny, wiąże się to z pojawiającymi się czasami korkami. Zdarza się, że zwykłe samochody mogą stanowić o wiele większy problem, niż nawet najlepsi z naszych przeciwników. Jeśli chodzi o rywali, to teraz mogą się oni różnić w kwestii posiadanych umiejętności. Nie dajmy się więc zwieść temu, że jednego przeciwnika udało  nam się wyprzedzić, w dziecinnie prosty sposób. Kolejny może być, już dużo bardziej wymagający.

W Need for Speed 4: Road Challenge zauważalnie została zwiększona liczba dostępnych tras, których teraz jest 19. Zlokalizowano je w różnych miejscach na świecie. Są niezwykle różnorodne, wymuszając od gracza, wykorzystanie pełni posiadanych umiejętności. Często więc przyda się dobra znajomość tras, po których będziemy się ścigać. Zdarzyć się może, że niektóre odcinki będziemy musieli przejechać wielokrotnie, nim uda nam się osiągnąć satysfakcjonujący nas rezultat. Do gry dodano też nowy tryb wyścigów. Oferuje on nam możliwość ścigania się na autostradach. W tym przypadku stawką rywalizacji, jest jednak nasz samochód. W grze podobnie jak w poprzedniej części, występują zmienne warunki pogodowe. Należy mieć to na uwadze i dostosowywać styl jazdy do warunków panujących na drodze. W Need for Speed 4: Road Challenge pojawia się też, niezwykle realistyczny model zniszczeń, odpowiadający za symulowanie uszkodzeń naszego samochodu. Musimy więc ścigać się dużo ostrożniej, gdyż każda kolizja może skończyć się dla nas nie tylko poważna stratą czasową, ale też odpadnięciem z wyścigu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Need for Speed 4: Road Challenge

dodał: ~Kacper78483775 , 18.08.2016

czemu nie mogę pobrać???????????????

dodał: marcell1979 , 22.02.2013

najlepsza gra