Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nail'd

Kategoria: Wyścigi
Producent: Techland
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.05.2010
Rozmiar: 1.2 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1654

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Nail'd

Pentium IV 3.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6200 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Nail'd
Nail'd to tytuł, który z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników wyścigówek. Co warto podkreślić od razu – jest to polska produkcja, którą wydał w 2010 roku Techland. Wersja demo Nail'd, została wydana po pojawieniu się gry na półkach sklepowych.

W grze mamy do dyspozycji quady oraz motocykle, zaś trasy prowadzą przez bezdroża. Daje to mnóstwo okazji do wykonywania efektownych akrobacji oraz naprawdę szybkiej jazdy. Na naszych stronach znajduje się trailer Nail'd, który jest pierwszą zajawką filmową tego tytułu. Obejrzyj go, aby zobaczyć, jaki klimat panuje w produkcji. Jeśli zaś chodzi o sam gameplay Nail'd, to będzie to zabawa czysto zręcznościowa.

Premiera gry odbyła się w pod koniec listopada 2010 roku, polska wersja kilka dni później na początku grudnia. Gra dostępna jest na platformach PC, a także konsolach. Planowane jest wydanie Nail'd na Xbox 360, a także konwersja Nail'd na PS3. W niedostępnej za darmo grze Nail'd mamy do dyspozycji olbrzymie mapy, zaś trasy są nie liniowe, czyli każda będzie posiadać wiele dróg. Oczywiście prócz zabawy singlowej z pewnością każdego zainteresują także wyścigi w trybie multiplayer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Nail'd

dodał: ~klik , 11.01.2011

fajne

dodał: ~Bartii , 01.01.2011

spoko gra

dodał: ~Pablo , 23.12.2010

Fajna gierka