Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Midnight Club II

Kategoria: Wyścigi
Producent: Rockstar Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.01.2012
Rozmiar: 167 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 782

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Midnight Club II

  • Pentium III 933 MHz
  • 256 MB RAM
  • Karta grafiki 32 MB
Opis - Midnight Club II

Midnight Club II zabiera Cię w świat, najlepszych rajdowych kierowców. Tym razem jednak, nie ścigają się oni na zamkniętych torach wyścigowych. Rywalizacja przenosi się na ulice największych miast. Na ni­ch stajemy do walki, której cel jest jeden: zostać niekwestionowanym mistrzem ulicznych wyścigów. ­


Brak zasad to podstawa

Dążąc do celu, musimy pamiętać, że rywalizacja pozbawiona jest zasad. Powinniśmy więc wykorzystywać każdą szansę, na pokonanie naszych rywali. Najważniejszy jest końcowy efekt, czyli pierwsze miejsce na mecie, to jak je osiągniemy jest nieistotne. Twórcy zadbali o zróżnicowanie tras, na których losowo generowane są przeszkody co sprawia, że każdy przejazd jest inny i dość popularne jeżdżenie na pamięć, może się dla nas źle skończyć.


Wybierz sobie brykę

Midnight Club II oddaje do naszej dyspozycji, dwa typy pojazdów: samochody i motocykle. Motory oferują znacznie lepsze przyspieszenie, jednak stabilność prowadzenia oraz odporność na uszkodzenia, nie są ich mocną stroną. Każdy indywidualnie musi zdecydować, który rodzaj pojazdów jest dla niego odpowiedni.


Wizualnie nie jest źle

Midnight Club II względem swojego poprzednika, zyskał lepszą oprawę graficzną. Możemy podziwiać bardziej dopracowane modele samochodów a także lepszej jakości tekstury, które wpływają na znacznie atrakcyjniejszy wygląd tras, po których się poruszamy. Co ciekawe Midnight Club II posiada wątek fabularny, na którym oparto rywalizację. Wprawdzie nie jest on jakoś szczególnie oryginalny, jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że jest to gra wyścigowa, w której do ścigania skłania nas jakaś historia a nie tylko sama konieczność rywalizacji.

 Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Midnight Club II