Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mad Medley Battle

Kategoria: Wyścigi
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2009
Rozmiar: 25 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 778

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Mad Medley Battle

  • Pentium 200mhz
  • 64 MB RAM
  • 25 MB HDD
  • DirectX 5.0
Opis - Mad Medley Battle

Pobierz darmową grę wyścigową Mad Medley Battle!

Mad Medley Battle to gra wyścigowa, przy której możesz zrelaksować się po ciężkim dniu. Zasiadasz tu za sterami wozu bojowego i ruszasz na szlak, by niszczyć przeciwników. A tych na wertepach Ameryki Południowej nie zabraknie. Napotkasz tu wozy opancerzone, piechotę, czołgi i inne pojazdy.

W Mad Medley Battle możesz grać zarówno w wersji pełnoekranowej, jak i w okienku. Tytuł ten wykonany jest w stylu starszych gier, przez co zajmuje dość niewiele miejsca na Twoim twardym dysku, a mimo to da Ci kilka godzin radosnej zabawy. Pobierz Mad Medley Battle całkowicie za darmo i ruszaj na szlak!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mad Medley Battle