Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mad Dogs On the Road

Kategoria: Wyścigi
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.06.2009
Rozmiar: 30,1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 972

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Mad Dogs On the Road

  • Pentium 200mhz
  • 64 MB RAM
  • 15 MB HDD
  • DirectX 5.0
Opis - Mad Dogs On the Road

Pobierz bezpłatną grę wyścigową Mad Dogs on the Road!

Mad Dogs on the Road to szalone wyścigi, w których zasiadasz za kierownicą wozu przewożącego nielegalne towary z jednego miasta do drugiego. Jednak lokalni gangsterzy chcą ukrócić źródło Twego zarobku (niemałego) i postanawiają Cię zlikwidować. Pobierz darmową, pełną wersję gry i pokaż im, kto rządzi na drogach!

W tej trójwymiarowej grze nie raz przyjdzie Ci wciskać gaz do dechy, równocześnie celując z broni do oponentów. Ścinaj zakręty, taranuj wozy gangsterów, rób wszystko, aby ujść z życiem. Na drodze nie ma żadnych reguł - albo Ty zniszczysz ich, albo oni Ciebie. Czy podejmiesz wyzwanie...?

Mad Dogs on Road to świetna gra wyścigowa, przy której nie będziesz się nudzić! Pobierz jej pełną wersję już teraz!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mad Dogs On the Road

dodał: -Radek636- , 04.05.2012

supcio gra\n

dodał: alekos9 , 24.06.2010

fajna gra?\n