Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lunar Racing Championship

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Virtue Play
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 27.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Lunar Racing Championship

Już wkrótce!
Opis - Lunar Racing Championship

­Lunar Racing Championship to futurystyczne wyścigi, które rozgrywać będą się na powierzchni Księżyca. Premiera gry Lunar Racing Championship zaplanowana jest na rok 2010, jednak możemy już zdradzić sporo informacji na jej temat.

Po pierwsze – największy nacisk tej produkcji został położony na zwody w trybie wieloosobowym, czyli multi­player.

Po drugie – producenci gry starali się jak najwierniej odwzorować powierzchnia naszego satelity, stąd też teren stworzony została w oparciu o mapy Księżyca użyczone przez NASA.

Po trzecie - Lunar Racing Championship game powstało dzięki silnikowi RADE, który odpowiada za realne odwzorowanie fizyki i realistyczne oddanie mniejszej grawitacji, niż występująca na Ziemi. Po czwarte wreszcie – tory wyścigów będą dość urozmaicone zarówno przez naturalne ukształtowanie Księżyca, jak też elementy pozostawione na nich przez ludzi.

Gameplay Lunar Racing Championship ma być dość dynamiczny, nic jednak dziwnego, bowiem sterowane przez graczy pojazdy rzadko kiedy schodzić będą poniżej szybkości 200 km/h. Możesz przekonać się o tym oglądając oficjalny trailer Lunar Racing Championship, który jest dostępny w sieci. Zauważ także, że przy tym tekscie znajduje się galeria Lunar Racing Championship, zaś każdy screenshot z Lunar Racing Championship możesz obejrzeć w powiększeniu.

Prócz tego wiemy, że Lunar Racing Championship wyjdzie na PC i nie są planowane żadne konwersje Lunar Racing Championship na Xbox 360 oraz PS3. Póki co nie są jeszcze znane wymagania gry Lunar Racing Championship, nie istnieje także wersja demo Lunar Racing Championship do pobrania. Jeśli jednak tylko pojawi się możliwość, aby można było wykonać download Lunar Racing Championship demo, bądź pewien, ze znajdziesz je na naszych stronach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Lunar Racing Championship

dodał: ziomek2512 , 08.02.2010

jak to pobrać