Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KartingRace

Kategoria: Wyścigi
Producent: Stein Nygard
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.03.2014
Rozmiar: 7.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP
Liczba pobrań: 175

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - KartingRace

Wyścigi samochodowe to jeden z najbardziej emocjonujących sportów. Obok takich dyscyplin, jak F1, WRC czy wyścigi samochodów turystycznych jest także karting. Równie pasjonujący rodzaj zmagań na drodze, niemniej jednak mogą w nim uczestniczyć także nieco młodsi zawodnicy. Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił na torze kartingowym to warto pobrać darmową grę o nazwie KartingRace studia Stein Nygard.

Całość okraszona została miłą dla oka grafiką 3D (Open GL) oraz realistycznymi efektami dźwiękowymi. Na uwagę zasługuje także dobrze odwzorowana fizyka jazdy. Do naszej dyspozycji oddane zostały dwa tryby jazdy - na czas oraz rywalizując z przeciwnikami (od 1 do 5 zawodników podczas wyścigu). Warto dodać, że gra poza klawiaturą obsługuje także popularne kierownice PC, dzięki czemu realizm jazdy jest jeszcze większy. Jeśli chcemy wybrać rozdzielczość najlepiej dopasowaną do naszych wymagań lub zmienić inne ustawienia w grze, przed jej uruchomieniem należy kliknąć w osobny plik o nazwie configuration.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: KartingRace