Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Insane 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Targem
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 27.12.2011
System operacyjny: Windows

Brak

Opis - Insane 2

Insane 2 to druga część dość oryginalnej gry wyścigowej, która dzięki ciekawym trybom rozgrywki, wyróżnia się na tle konkurentów. Rywalizacja odbywa się na bezdrożach, zlokalizowanych na całym świecie. Trafiamy zarówno do spalonej słońcem Afryki jak i na mroźną Antarktydę.

Przebieg współzawodnictwa, zależy od wybranego przez nas trybu. Może to być szalony wyścig, na trasie wyznaczonej specjalnymi bramkami, przez które należy przejeżdżać. Możemy się też zdecydować na tryb zwany Pathfinder, w którym trasę wyznaczamy sobie sami. W Insane 2 samochód wybieramy spośród 18 dostępnych modeli wśród, których znajdziemy maszyny o przeróżnych możliwościach.

Każdy z nich modemy modyfikować, dzięki naszym osiągnięciom. W ten sposób łatwo jest uzyskać niepowtarzalny wóz, którego parametry dostosowane są naszego stylu jazdy a także wyścigów, w których bierzemy udział. W czasie rywalizacji, musimy jednak bardzo uważać na nasz pojazd, gdyż czeka na niego wiele niebezpieczeństw. Należą do nich nie tylko przeciwnicy, pragnący zrobić wszystko, byśmy nie ukończyli wyścigu. Musimy uważać również na podpalone cysterny z benzyną, pociągi a nawet pogodę, gdyż burza z piorunami potrafi narobić na trasie sporego zamieszania. Pierwsza część gry, tworzona była z myślą o graczach ceniących rozgrywkę wieloosobową, podobnie jest w przypadku Insane 2. Potyczki ze sztuczną inteligencją, to jedynie rozgrzewka przed tym, co czeka na nas w sieci i możliwość rozbudowy swojego samochodu, tak by mógł skutecznie rywalizować, z innymi maszynami.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Insane 2