Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ignite

Kategoria: Wyścigi
Producent: Nemesys Team Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.10.2011
Rozmiar: 414.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 486

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Ignite

Procesor: 3 GHz

RAM: 512 MB RAM (2 GB dla systemów nowszych niż Windows XP)

Karta graficzna wyposażona w 512 MB pamięci (zalecany model to nVidia GeForce 9600 lub wydajniejszy)

950 MB miejsca na dysku

Opis - Ignite

Ignite to gra, dająca nam możliwość zostania uczestnikiem, szalonych wyścigów samochodowych. Do naszej dyspozycji jest 25 tras, których zróżnicowanie sprawia, że każda z nich dostarcza zupełnie innych, niepowtarzalnych wrażeń.

Ilość dostępnych samochodów jest nieco mniejsza, jednak możliwość wyboru spośród 15 modeli, nie powinna być powodem do narzekań. Istotny wpływ na grywalność Ignite, ma również dostępność trzech trybów, oferujących dosyć odmienne zasady rywalizacji. Wszystkie one opierają się na specjalnych punktach. W najbardziej klasycznym zwanym Score Mode, zdobywamy je poprzez określone osiągnięcia w czasie wyścigu. Może to być przykładowo wykonanie efektownej ewolucji.

Drugi tryb to Crash Mode, w nim na początku wyścigu otrzymujemy określoną ilość punktów a za każde zderzenie z przeszkodą lub przeciwnikiem nasze konto zostaje odpowiednio uszczuplone. Nagradzana jest więc w głównej mierze bezbłędna jazda. Ostatnim trybem jest Run Out Mode, w którym tracimy punkty wraz z upływem czasu. Jeśli chcemy zatrzymać ten proces, musimy wykonywać ewolucje a także niszczyć elementy otoczenia. Uzupełnienie klasycznej rozgrywki stanowi zestaw wyzwań, za których wykonanie otrzymamy dodatkowe samochody czy też dostęp do kolejnych torów. Grafika w grze Ignite naprawdę może się podobać. Wpływ na to ma nie tylko jej jakość, która stoi na naprawdę wysokim poziomie ale też efekty pogodowe, o których wierne odwzorowanie postarali się autorzy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ignite

dodał: ~Szef gry Ignite , 06.04.2012

Gra sie długo pobiera 5/10\\n