Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GTR Evolution

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: SimBin Development Team
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 05.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - GTR Evolution

  • Pentium 4 3 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 4.7 GB HDD,

Opis - GTR Evolution

Pośród wielu firm produkujących gry wyścigowe, SimBin Development Team uchodzi za  jedno z najlepszych. Znani są między innymi z takich tytułów jak seria GTR Legends. Jednym z najświeższych tytułów z tej stajni jest GTR Evolution, którego opis zamieszczamy poniżej. Tylko opis, bowiem wydawca nie zdecydował się na udostępnienie wersji demo GTR Evolution do pobrania za darmo.

A szkoda, bo z pewnością download GTR Evolution ukazałby Ci przynajmniej jeden z dziewiętnastu torów dostępnych podczas zabawy oraz dał możliwość pokierowanie jednym z kilkudziesięciu samochodów kategorii GT i WTTC Extreme. Samochody w GTR Evolution to 22 licencjonowane pojazdy w każdej z klas. Trasy w GTR Evolution również posiadają licencje – możesz dzięki temu poczuć się tu jak na prawdziwych zawodach. Oczywiście gra tego typu nie może obejść się bez trybu zabawy wieloosobowej i rzeczywiście – mamy GTR Evolution online, dzięki któremu możemy ścigać się z innymi żywymi graczami.

W naszym kraju wydano GTR Evolution po polsku, jeśli więc nabędziesz tą grę, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie GTR Evolution, bowiem od razu masz wersję GTR Evolution pl.  Warto zauważyć, że ukazała się wyłącznie wersja pc  GTR Evolution i nie planuje się żadnych konwersji konsolowych tego tytułu. Program powinien działać sprawnie na najnowszych systemach operacyjnych, pograsz więc w GTR Evolution na Windows 7 i Xp, nie będzie także problemu z uruchomieniem GTR Evolution na Vista.

Jeżeli więc lubisz wyścigi F1, GTR Evolution da Ci emocje, jakich szukasz. Dodatkową atrakcją są dostępne w sieci mody GTR Evolution, które znacznie urozmaicają zabawę. Oczywiście możesz pobrać te dodatki GTR Evolution za free.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: GTR Evolution

dodał: ~LUBIE GRY WSZYSTKIE , 01.10.2013

SORY POLECAM JAK BY CO .\n\n\nE ~wojtek~\n

dodał: ~marcin , 29.06.2010

jak to pobrać

dodał: ~wojtek , 22.06.2010

właha\n

dodał: ~dadek , 10.03.2010

no własnie nieda sie pobrać

dodał: ~damikol 5 , 23.01.2010

mówicie że da sie pobrać