Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GTR 2 FIA GT Racing Game

Kategoria: Wyścigi
Producent: SimBin Development Team
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.10.2009
Rozmiar: 312.21MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4021

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - GTR 2 FIA GT Racing Game

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta graficzna 256MB,
  • 2.5 GB HDD,
  • dodatkowo: kierownica

Opis - GTR 2 FIA GT Racing Game

GTR 2 FIA GT Racing Game to kolejna produkcja ekspertów od realistycznych gier wyścigowych, czyli szwedzkiej firmy SimBin. GTR 2 FIA z pewnością zadowoli największych nawet malkontentów – gra oferuje olbrzymi wybór tras, aut i opcji zabawy. Możesz przekonać się o możliwościach tego tytułu. Pobierz GTR 2 FIA GT Racing Game demon za darmo!

Download GTR 2 FIA GT Racing Game w tej wersji nie kosztuje Cię ani grosza, a pozwoli na zapoznanie się z mechaniką zabawy. Do wyboru będziesz mieć kilka sponad stu czterdziestu (tak, tak – 140 aut!) pojazdów. Występujące w GTR 2 FIA GT Racing Game samochody są w pełni licencjonowane, zaś realia ich prowadzenia i sterowania oddane wzorowo. Podobnie i tory wyścigowe. Trasy w GTR 2 FIA GT Racing Game są również wykonane na licencji, dzięki czemu możesz je naprawdę poznać! Do dyspozycji oddano Ci sześć trybów zabawy – od jazdy na czas po mistrzostwa i wyścigi trwające 24 godziny. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

Free demo GTR 2 FIA GT Racing Game do pobrania umożliwi Ci rozegranie przykładowych wyścigów. Jeśli cenisz sobie realizm jazdy, silnie rekomendujemy zabawę przy użyciu kierownicy. Oczywiście prócz zabawy singlowej mamy do czynienia z trybem GTR 2 FIA GT Racing Game multiplayer, dzięki czemu możesz zmierzyć się na trasie z innymi fanami tego tytułu. Dzięki tym fanom znajdziesz w sieci niejeden mod GTR 2 FIA GT Racing Game, dzięki któremu uatrakcyjnisz sobie zabawę.

W naszym kraju wydano GTR 2 FIA GT Racing Game po polsku, jednak demo nie jest bazowane na wersji GTR 2 FIA GT Racing Game pl. Wystarczy podstawowa znajomość angielskiego, aby dobrze się bawić. Nim jednak ściągniesz demo czy też zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, sprawdź, czy Twój komputer spełnia wymagania GTR 2 FIA GT Racing Game. Jeżeli posiadasz pełną wersję gry, mamy dla Ciebie niezbędny patch do gry, dzięki któremu zoptymalizujesz program i zlikwidujesz kilka problemów technicznych.

Na koniec wypada zaznaczyć, że wydano GTR 2 FIA GT Racing Game tylko na PC i nie są planowane żadne konwersje konsolowe.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: GTR 2 FIA GT Racing Game