Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Grand Prix 500

Kategoria: Wyścigi
Producent: Microids
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2009
Rozmiar: 689 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 2431

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Grand Prix 500

brak ograniczeń
Opis - Grand Prix 500

Darmowy download Grand Prix 500 za free

Stworzona w 1991 roku przez Microids gra z rodzaju wyścigi motocyklowe. Gracz wcieli się w rolę kierowcy, który biorąc udział w mistrzostwach świata zmierzy się z pięcioma innymi przeciwnikami na kilku znanych torach.

Pobierz już teraz z naszego serwisu za darmo najnowszą wersję gry.

Tym razem firma Microids serwuje nam wyscigi motocyklów Grand Prix 500 (ściągnij za darmo). Gra przypomina w opracowaniu graficznym nieco Lotusa, tzn. nasz pojazd widzimy z tylu, co ułatwia w wielu przypadkach jazdę. Grand Prix 500 (download za free) to gra typowo zręcznościowa.

Grać można samemu lub w dwuosobowym składzie na co pozwala podzielenie ekranu na pół.

 W grze ścigasz się motorami klasy GP 500. Masz do wyboru 12 różnych tras i 4 różne motory. Tory widzisz zarówno w perspektywie, jak i w widoku z góry.

W każdym wyścigu bierze udział sześciu motocyklistów, z czego komputer bardzo sprawnie radzi sobie z jazdą, dlatego przeciwnicy mogą okazać się wyjątkowo uciążliwi. Zbyt frywolne podejście do kwestii sterowania maszyną również sprawy nie ułatwia. Motocykl bardzo energicznie reaguje na klawisze kursora, co prowadzi do częstych wypadków- ściągnij już teraz za free i przekonaj się sam. Oprawa audiowizualna na poziomie, chociaż trudno popaść tu w zachwyt.

Niektórzy uważają, że zabawy z Grand Prix 500 starcza jedynie na 20 minut, jednak jeżeli nie masz nic lepszego do roboty to ściągnij za darmo grę i zaproś kolegów, może wciągnie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Grand Prix 500

dodał: ~Mutant , 18.09.2010

STara

dodał: ~rafcio280 , 06.03.2010

głupia gra!!\n