Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Formula Truck

Kategoria: Wyścigi
Producent: Reiza Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 3,45 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 169

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Formula Truck

procesor 1,4 GHz, 1 GB RAM, karta graf. 128 MB, 4 GB HDD

Opis - Formula Truck

Miłośnicy wyścigów mają najczęściej okazję ścigać się wozami sportowymi lub motocyklami. Od reguły tej odstaje Formula Truck, który to tytuł jest symulatorem wyścigów wielkich ciężarówek. Rozgrywki tego typu mają rzeczywiście miejsce w Ameryce Południowej i tam właśnie istnieją tory, które zostały realistycznie odwzorowane w tej produkcji. Twórcy programu odtworzyli w nim 26 torów, po których można ścigać się kilkunastoma licencjonowanymi modelami ciężarówek. Znajdziemy tu pojazdy znanych marek, jak Scania czy Iveco. Co więcej, oprócz samych torów realistycznie oddano tu także model jazdy i uwzględniono wszystkie czynniki mające wpływ na sterowność wozu – poczynając od zużycia opon, kończąc na szybkości wiatru.


Podczas rozgrywki w Formula Truck gracz musi przyzwyczaić się do tego, że będzie „czuć” masę pojazdu. Można przetestować to w praktyce dzięki edycji demo gry, która umożliwia zabawę przez 60 minut czasu rzeczywistego. Polecamy wszystkim miłośnikom wyścigów samochodowych, a zwłaszcza tym, którzy lubią wozy większego kalibru. CO prawda brak polskiej wersji językowej, ale znajomość podstaw angielskiego wystarczy, aby dobrze się bawić.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Formula Truck