Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlatOut: Ultimate Carnage

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Bugbear Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 28.10.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - FlatOut: Ultimate Carnage

Procesor: 2 GHz

RAM: 2 GB

Karta graficzna: 128 MB pamięci (nVidia GeForce 6600 lub wydajniejsza)

Miejsce na dysku: 8 GB

Opis - FlatOut: Ultimate Carnage

Totalna demolka, latające wszędzie części samochodów, zniszczone pojazdy i trasy wręcz zachęcające do tego by oddać się beztroskiej destrukcji, to jest właśnie świat gry FlatOut: Ultimate Carnage. Ponownie stajemy do rywalizacji w wyścigach, w których naszym celem jest dotarcie na pierwszym miejscu do mety.

Z pozoru mamy więc do czynienia z klasyczną grą wyścigową, jednak w wypadku tego tytułu pozory lubią mylić. Tym razem, zapomnijmy o jakichkolwiek zasadach fair play. Nie musimy się już przejmować tym, że nasz przeciwnik jest szybszy, nie jest konieczne wyprzedzanie go, wystarczy że zrzucimy naszego rywala w przepaść lub wykorzystamy jeden z wielu elementów otoczenia.

Są to tylko przykładowe sposoby, na unieszkodliwienie przeciwników. Ich ilość jest właściwie nieograniczona a jedyny limit stanowi wyobraźnia. Jeśli więc podsuwa Ci ona niezwykle szalone lub wręcz absurdalne pomysły, na to jak pozbyć się przeciwników, to po prostu je wypróbuj i obserwuj spektakularne efekty. Żeby każdy z graczy mógł w pełni cieszyć rozgrywką, autorzy FlatOut: Ultimate Carnage zadbali o dużą ilość dostępnych samochodów. Różnią się one nie tylko osiągami ale też parametrami takimi jak masa. Ze względu na specyfikę wyścigów, w których bierzemy udział, warto brać to pod uwagę przy wybieraniu odpowiedniego auta. W miarę osiągania sukcesów, w demolowaniu wszystkiego co znajduje się na trasie, zyskamy możliwość modyfikowania używanego samochodu i polepszania w ten sposób jego osiągów.

Twórcy gry FlatOut: Ultimate Carnage postarali się o to, by rozgrywka dla jednego gracza oferowała jak największe emocje. Dlatego też oprócz wspomnianych już wyścigów, mamy do dyspozycji szereg konkurencji, w których liczy się jedynie destrukcja w jak najbardziej wymyślny sposób. Wprowadzono też wirtualnych kierowców o zindywidualizowanym stylu jazdy. Musimy być więc przygotowani na to, że każdy rywal zachowuje się na torze w nieco inny sposób. O tym co to znaczy prawdziwa rozrywka, przekonamy się jednak dopiero wtedy, gdy zdecydujemy się skorzystać z trybu sieciowego. W nim zmierzymy się z wieloma graczami, którzy zrobią naprawdę wszystko, by uniemożliwić nam wygraną. Oczywiście w grze takiej jak FlatOut: Ultimate Carnage nie mogło zabraknąć odpowiednio dopracowanego silnika graficznego i efektów fizycznych, pozwalających w większym stopniu cieszyć się z dokonywanych zniszczeń. W tej grze oba te elementy prezentują naprawdę wysoką jakość, dzięki czemu to co widzimy podczas rozgrywki, naprawdę może się podobać.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FlatOut: Ultimate Carnage

dodał: ~paweł , 19.03.2014

zarombiscie ekstra gra flatout1