Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlatOut 3: Chaos & Destruction

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Team6 Game Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.12.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - FlatOut 3: Chaos & Destruction

Procesor: Quad Core 2.6 GHz

RAM: 2 GB (4 GB dla Vista/7)

Karta grafiki: 256 MB pamięci (GeForce 8600 lub wydajniejsza)

Ilość wolnego miejsca: 20 GB

Opis - FlatOut 3: Chaos & Destruction

FlatOut jest serią gier wyścigowych, znaną sporej grupie graczy. Najnowsza, trzecia już odsłona cyklu o podtytule Chaos & Destruction, ponownie zabiera nas do świata chaosu i zniszczenia.

Tytuł jaki nadano tej części, doskonale oddaje to co oferuje nam rozgrywka. Tak samo jak w poprzednich częściach, klasyczna rywalizacja schodzi nieco na plan dalszy, ustępując miejsca totalnej destrukcji. Niszczyć możemy nie tylko naszych przeciwników ale też wiele elementów otoczenia. Musimy jednak pamiętać o tym, że nasi mogą również próbować wyeliminować nas z wyścigu. Dostępnych w grze tras jest 60 co w połączeniu z ponad 40 modelami pojazdów, oddanych do naszej dyspozycji i mechaniką rozgrywki sprawia, że monotonia nam nie grozi.

W dodatku FlatOut 3: Chaos & Destruction oferuje nam szereg zwariowanych trybów rozgrywki, które dostarczają wielu niesamowitych wrażeń. Wśród najciekawszych, z pewnością warto wymienić Destruction Derby, dający możliwość bezpośredniego zmierzenia się z rywalami, na specjalnie przygotowanych arenach. Oczywiście nie mogło również zabraknąć specjalnych zadań kaskaderskich, które pozwolą odreagować się na naszym kierowcy. W tej odsłonie wprowadzono całkowicie nowy silnik, odpowiedzialny za prezentowanie efektów naszych działań. Efekt tego widać natychmiast, destrukcja w serii FlatOut, jeszcze nigdy nie była tak widowiskowa. Wszelkie efekty zniszczeń, prezentują się naprawdę niezwykle efektownie i wręcz zachęcają do niszczenia wszystkiego co tylko się da. FlatOut 3: Chaos & Destruction to bez wątpienia gra idealna, dla każdego kto chce sobie odreagować ciężki dzień i ma nieodpartą ochotę zniszczenia czegoś.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FlatOut 3: Chaos & Destruction

dodał: bzykubz , 05.06.2015

supwr

dodał: ~krosik11 , 17.01.2015

Działa

dodał: ~hehe , 15.12.2014

nawet ;p

dodał: ~HEHE , 07.04.2014

2 lepsza

dodał: ~djxd , 06.10.2012

no może być

dodał: ~djxd , 06.10.2012

Ale fizyka kiepska...

dodał: ~djxd , 06.10.2012

fajna gra