Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FlatOut

Kategoria: Wyścigi
Producent: Bugbear Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.10.2011
Rozmiar: 166.1 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2209

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - FlatOut

FlatOut jest kolejna produkcją, należącą do gatunku gier wyścigowych. Nie mamy jednak co oczekiwać typowych wyścigów, w których liczy się jedynie to kto pierwszy dotrze do mety.

Owszem, w tym wypadku również zajęte przez nas miejsce jest bardzo ważne, jednak równie ważne jest to jak bardzo podczas rywalizacji, uszkodzimy wozy naszych rywali. Dodatkowo w FlatOut możemy też niszczyć wiele elementów otoczenia, co daje znaczne możliwości utrudniania rozgrywki konkurentom a nawet możliwość wyeliminowania ich z rywalizacji. Dzięki zniszczeniom, których dokonujemy zyskujemy dostęp do nitro, które zwiększa nasze szanse w wyścigu.

Jeśli jednak taki rodzaj rywalizacji wydaje nam się zbyt klasyczny, możemy wykorzystać tryb polegający na toczeniu pojedynków, na specjalnie przystosowanych arenach. W nim liczy się jedynie zniszczenie aut wszystkich przeciwników i pozostanie na arenie, ze sprawnym choć prawdopodobnie nie końca kompletnym pojazdem. Rozgrywkę w FlatOut w dużym stopniu urozmaica model jazdy, który jest niezwykle zręcznościowy. Nie mamy więc co oczekiwać, że prowadzone przez nas samochody, będą się na trasie zachowywać w sposób realistyczny. Uwagę zwraca też dopracowany model zniszczeń, który sprawia, że sami chcemy dokonywać jak największego spustoszenia na trasie by obserwować odpadające zderzaki, tłuczone szkło a także inne fruwające wszędzie elementy.

Mimo, że FlatOut nie jest klasyczną grą wyścigową, wrażenie robi liczba dostępnych torów. Jest ich aż 48 a każdy to zupełnie unikatowa trasa, cechują się odmiennymi warunkami oraz możliwościami komplikowania życia rywalom. Do walki podczas wyścigu, zagrzewa klimatyczna ścieżka dźwiękowa, złożona głównie z dynamicznych rockowych kawałków. Nie znajdziemy na niej hitów, jednak doskonale pasuje ona do typu rozgrywki, w której uczestniczymy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FlatOut