Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FIM Motocross World Championship

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Milestone Inc.
Data dodania: 03.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - FIM Motocross World Championship
FIM Motocross World Championship to nachodząca gra, która powinna zainteresować szczególnie wszystkich miłośników motocrossu. W przeciwieństwie do innych tytułów, prezentujących ten sport, mamy tu do czynienia z realistycznym modelem jazdy – tak przynajmniej deklarują producenci. Jak będzie w rzeczywistości? Premiera gry zapowiedziana jest na ten rok, więc przekonamy się o tym wkrótce. Wiadomo jednak, że do dyspozycji gracza będzie wiele tras, na których spróbują swych sił w mistrzostwach klas MX1 oraz MX2. Póki co nie ukazał się żaden trailer gry, ani nawet jeden z niej screenshot, wiec wypada tylko wierzyć w zapewnienia producenta.

A obiecuje on widowiskową zabawę – realizm jazdy nie wyklucza możliwości wykonywania efektownych ewolucji i trików w powietrzu. Nie podano jednak jeszcze modeli motocykli, jakie będą do dyspozycji gracz. Miejmy jednak nadzieję, że gameplay FIM Motocross World Championship pozwoli każdemu poczuć się jak na prawdziwych zawodach motocrossowych. Z pewnością w grze nie zabraknie trybu kariery, jak i tez zabawy w stylu multiplayer. Zgodnie z zapowiedziami, tytuł ten będzie wieloplatformowy. Możemy wiec spodziewać się wydania FIM Motocross World Championship na PC, a także na PS3 i Xbox 360. Pewną rzeczą jest już też wydanie gry po polsku.

Pozostaje więc tylko mieć nadzieję, że będzie możliwy download FIM Motocross World Championship w wersji demo, który pozwoli przekonać o rozgrywce jeszcze przed jej zakupem. Jak na razie pozostaje nam tylko czekać cierpliwie na pojawienie się materiałów z gry, które powiedzą nam o tym tytule coś więcej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FIM Motocross World Championship