Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Elasto Mania

Kategoria: Wyścigi
Producent: Balázs Rózsa
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.03.2010
Rozmiar: 1.24 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3039

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Elasto Mania

Procesor Pentium 133MHz lub lepszy, DirectX 5.0 lub nowszy, 16MB RAM,
Opis - Elasto Mania
Elasto Mania to bardzo dobra gra zręcznościowo-wyścigowa, w której gracz ma okazję zasiąść za sterami motocykla krosowego i zmierzyć z masą trudnych i naszpikowanych przeszkodami tras, których ukończenie wciąga na długo. Chociaż od czasu kiedy ukazała się pełna wersja Elasto Mania minęło już ponad 10 lat, to wciąż cieszy się ona ogromnym powodzeniem wśród graczy, którym znudziły się już naszpikowane bajerami, komercyjne tytuły. W grę można grać godzinami, a jej największym atutem jest grywalność i masa levels w Elasto Mania, w których liczą się zarówno umiejętności gracza, jak i czas przejazdu. Elasto Mania w full wersji oferuje bowiem 54 trasy, różniące się liczbą przeszkód, oraz długością. W sieci można też znaleźć masę innych dodatków do gry, których download do Elasto Mania jest za free. Jedną z ciekawszych modyfikacji tego tytułu, jest specjalna wersja Elasto Mania online, która pozwala na wyścigi nawet kilkudziesięciu osobom na raz.  Oprócz tego istnieje także podstawowa wersja Elasto Mania na PC, oraz w wersji flash. Co ciekawe fanom tego tytułu udało się także przygotować mobilną wersję gry, dzięki czemu Elasto Mania zawitała na telefon.  W naszym serwisie możecie znaleźć Elasto Mania za free w wersji demonstracyjnej, która pozwala na rozegranie 18 wyścigów, ze wspomnianych wcześniej 54. Darmowa Elasto Mania w wersji demo w zupełności wystarcza by zapoznać się z możliwościami tej fantastycznej gry wyścigowej. Jeśli więc szukasz zręcznościowych i bardzo wciągających wyścigów krosowych to download Elasto Mania jest właśnie dla Ciebie.  


Elasto Mania w edycji full version to typowa gra stworzona przez zapaleńca, która w swoim czasie święciła sukces porównywalny do Deluxe Ski Jumping, tyle, że w niej nie jesteśmy skoczkiem narciarskim ale motocyklistą, przemierzającym pełne przeszkód trasy. Naszym zadaniem jest zbierać napotkane po drodze jabłka, oraz ukończyć wyścig w jak najlepszym czasie, dojeżdżając do kwiatka. Gra nie jest prosta, gdyż wymaga zebrania wszystkich jabłek po drodze, które momentami mogą sporo namieszać w modelu jazdy. Niektóre z nich potrafią bowiem odwrócić np. grawitację przez co jazda jest znacznie utrudniona. W razie trudności mogą przydać się kody do Elasto Mania, które pozwalają na uzyskanie dostępu do wielu bonusów w grze. W grze można wykonywać również przeróżne triki, a jedyną rzeczą na którą powinniśmy uważać jest nasza głowa. Chociaż Elasto Mania nie jest po polsku to w niczym to nie przeszkadza, gdyż wyrazów w grze jest jak na lekarstwo, dlatego nikt nie powinien mieć z tym żadnych problemów. Brak Elasto Mania pl to jedna z nielicznych wad tego tytułu, do której można się przyczepić.


Warto pamiętać o poprawnym zapisie tytułu nazwy gry i nie łączeniu jego części składowych, gdyż zapis Elastomania jest niepoprawny. Oprócz wspomnianych cheats do Elasto Mania w sieci do pobrania jest cała masa innych dodatków do gry. W naszym serwisie możecie znaleźć bardzo ważny, dla poprawnego funkcjonowania gry, Elasto Mania patch za darmo, który eliminuje w niej wiele problemów i ją aktualizuje, a oprócz tego możecie obejrzeć gameplay z gry. Jeśli szukasz gry zręcznościowej, która wciągnie Cię na długo to Elasto Mania Game jest właśnie dla Ciebie.  Pobierz Elasto Mania za free i sprawdź czy dasz sobie radę w 18 testowych wyścigach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Elasto Mania

dodał: ~daniel , 11.06.2010

okropne

dodał: ~Przemek , 13.04.2010

Ja mam tą grę na płycie ale inna wersja bo mam inne motory niż na screenie, trudna jest