Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DTM Experience

Kategoria: Wyścigi
Producent: SimBin
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 1.4 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 148

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - DTM Experience

DTM Experience to gra wyścigowa, w której mamy możliwość wzięcia udziału w niemieckiej lidze DTM. Jest to mniej znana liga wyścigowa, być może dlatego, że biorą w niej udział tylko wozy krajowych producentów, a są nim BMW, Audi oraz Mercedes. Producenci zdobyli odpowiednie licencje i w związku z tym mamy możliwość pokierowania wirtualnymi samochodami, które są odzwierciedleniem realnie istniejących modeli. Równie realistyczny jest model jazdy, a rozgrywki przeciwko SI emocjonujące ze względu na zastosowanie autorskiego silnika ARI. To skrót od Adaptive Race Intelligence, czyli Adaptacyjna Inteligencja Wyścigowa. Jej działanie polega na tym, że SI analizuje styl jazdy gracz i kieruje swoimi wozami tak, aby dopasować się do jego stylu i pokonać go w wyścigu.


Pełny sezon w DTM Experience to dziesięć wyścigów. Oczywiście nie brak opcji wzięcia udziału w jednym, nieobowiązującym wyścigu, co można potraktować także jako rozgrywkę treningową. Jak i w innych współczesnych wyścigach, także i tu nie brak wyścigów w trybie multiplayer, a najlepsze wyniki pokazywane są na internetowej tablic rekordów, znajdujące się na oficjalnej stronie produkcji. Wersja demo nie pokazuje oczywiście wszystkiego, ale pozwala zapoznać się z oprawą audiowizualną oraz mechanizmem jazdy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: DTM Experience