Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Colin McRae Rally 3

Kategoria: Wyścigi
Producent: Codemasters Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.09.2011
Rozmiar: 119.76 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 8905

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Colin McRae Rally 3

Procesor: 1.4 GHz

RAM: 512MB

Karta graficzna posiadająca 64 MB pamięci

150 MB miejsca na dysku

Opis - Colin McRae Rally 3

Colin McRae Rally 3 jest grą, która stara się jak najwierniej oddać wrażenia, jakich dostarcza ściganie się w profesjonalnych rajdach samochodowych. Ciekawym rozwiązaniem w tej części, jest położenie bardzo dużego nacisku na fabułę.

W grach wyścigowych jest dość niezwykłe, jednak w tym wypadku wydaje się, że była to dobra decyzja ze strony twórców gry. Dzięki temu w większym stopniu, utożsamiamy się z naszym kierowcą. Colin McRae Rally 3 cechuje niezwykły realizm rozgrywki. W naszym aucie, możemy zniszczyć właściwie każdą część. Różne rodzaje zniszczeń, mają też odmienny wpływ na prowadzenie samochodu. Gdy więc uszkodzimy układ kierowniczy może się zdarzyć, że auto będzie znosić np. w lewą stronę.

Warto więc uważać podczas wyścigu, gdyż zbyt zaciekła walka o jak najlepszy czas może się dla nas skończyć na długo przed metą. W przypadku występujących w grze samochodów, autorzy jak zwykle się postarali nie tylko o ich odpowiednią ilość ale też jak najwierniejsze odwzorowanie. Poszczególne modele różnią się w dość znaczący sposób, nie tylko samą specyfikacją ale też zachowaniem na drodze. Zupełnie inaczej będzie się prowadziło samochód z napędem na tylną oś, niż model posiadający napęd na oś przednią. Dodatkowo autorzy gry Colin McRae Rally 3 przygotowali dla nas niespodziankę, w postaci kilku ukrytych modeli aut. Warto więc starać się o osiąganie jak najlepszych wyników, gdyż wtedy mamy szansę je odblokować.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Colin McRae Rally 3

dodał: ~gur , 14.12.2014

szybko się ładuje