Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Colin McRae Rally 2005

Kategoria: Wyścigi
Producent: Codemasters Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.09.2011
Rozmiar: 284.36 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 9450

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Colin McRae Rally 2005

Procesor: 2 GHz

RAM: 512 MB

Karta graficzna: nVidia GeForce 3 (warto mieć wydajniejszą kartę, posiadającą przynajmniej 64 MB pamięci)

Miejsce na dysku: 3 GB

Opis - Colin McRae Rally 2005

Dzięki Colin McRae Rally 2005 ponownie mamy okazję brać udział, w wielu wymagających rajdach. Rozgrywane są one na trasach o niezwykle zróżnicowanej specyfice.

Najbardziej rozbudowanym trybem w grze jest Kariera. Zaczynamy w niej jako młody, niedoświadczony kierowca, który startuje w jednej z niższych klas wyścigowych. Dopiero dzięki osiąganym sukcesom, mamy szansę stopniowo awansować, by móc w końcu brać udział w rajdach WRC. W grze znajdziemy wiele modeli aut, które fani sportów motorowych z pewnością kojarzą. Oczywiście jeśli zdecydujemy się skorzystać ze wspomnianego trybu kariery, to początkowo będziemy mieli dostęp, tylko do niewielkiej części wszystkich samochodów.

Autorzy Colin McRae Rally 2005 zadbali też o wrażenia wizualne. Gra doczekała się więc licznych usprawnień w silniku graficznym, co doskonale widać już w pierwszym wyścigu. Modele samochodów są wykonane jeszcze dokładniej, znacznie lepiej prezentują się też trasy, na których rozgrywane są poszczególne rajdy. Model zniszczeń również jest dopracowany bardziej, niż w poprzednich częściach serii. Nawet drobne kolizje, kończą się zazwyczaj zauważalnymi uszkodzeniami, które mają często spory wpływ na zachowanie samochodu na drodze. Każdy wypadek wiąże się też z chwilowym oszołomieniem naszego kierowcy, co dobrze oddaje efekt rozmycia ekranu, utrzymujący się przez kilka sekund od zderzenia. W Colin McRae Rally 2005 na fanów prawdziwej rywalizacji czeka rozgrywka sieciowa, oferująca możliwość ścigania się maksymalnie ośmiu graczom.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Colin McRae Rally 2005

dodał: ukas8 , 06.12.2013

:)

dodał: ukas8 , 06.12.2013

:)