Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Colin McRae Rally 04

Kategoria: Wyścigi
Producent: Codemasters Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.09.2011
Rozmiar: 160.5 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 7057

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Colin McRae Rally 04

Procesor 1.4 GHz

RAM: 512MB RAM

Karta graficzna: nVidia GeForce 3 (warto posiadać wydajniejszy model, wyposażony w co najmniej 64 MB pamięci)

Opis - Colin McRae Rally 04

Seria gier wyścigowych Colin McRae Rally, już od wielu lat pozwala nam próbować swych sił, w rajdach samochodowych. Czwarta odsłona cyklu, doskonale rozwija koncepcję rozgrywki, znaną z wcześniejszych części.

Ponownie więc rywalizując w ramach różnych klas wyścigowych, odwiedzimy wiele krajów w których zlokalizowano trasy poszczególnych rajdów. Dzięki wykupionej przez autorów w licencji, do naszej dyspozycji oddano około 20, wykonanych bardzo dokładnie modeli samochodów. Bez problemu więc, będziemy mogli się ścigać ulubionymi autami, doskonale znanymi z transmisji telewizyjnych. Oprawa graficzna Colin McRae Rally 04 została w znaczący sposób przebudowana.

Zadbano nie tylko o najbardziej istotne elementy, takie jak tekstury lepszej jakości. Zwrócono również baczną uwagę na szczegóły, w postaci rozbudowanego systemu oświetlenia i generowania realistycznych cieni, czy też ulepszonych animacji. Autorzy postarali się, by zachowanie samochodu na poszczególnych typach nawierzchni, było jak najlepiej odwzorowane. Z tego powodu, niezwykle ważny w tej części stał się dobór ogumienia. Wybór odpowiednich opon, może w znaczący sposób zwiększyć nasze szanse na pozytywny wynik. Duży nacisk położono również na dopracowanie modelu zniszczeń, który jest elementem wyróżniającym dotychczasowe części gry. Również w Colin McRae Rally 04, nie można mieć do niego większych zastrzeżeń. Stan samochodu po wyścigu, wiernie odzwierciedla nasze poczynania na trasie. Jeśli więc dość często zwiedzaliśmy pobocza, nie zdziwmy się gdy zobaczymy nasze auto w opłakanym stanie. Warto brać też pod uwagę, że nawet drobna kolizja może spowodować uszkodzenia, które bardzo utrudnią lub wręcz uniemożliwią dalsze ściganie. Colin McRae Rally 04 daje nam też możliwość rozbudowywania możliwości naszego samochodu, dzięki dodatkowych ulepszeniom, które możemy zdobyć grając w dodatkowe mini-gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Colin McRae Rally 04