Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Colin McRae: DiRT

Kategoria: Wyścigi
Producent: Codemasters Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.09.2011
Rozmiar: 833.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3798

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Colin McRae: DiRT

Procesor: dwurdzeniowy 2.66 GHz

RAM: 1 GB

Karta graficzna musi posiadać 256MB pamięci (zalecany model to nVidia GeForce 7800 lub wydajniejszy)

Miejsce na dysku: 12.5 GB

Opis - Colin McRae: DiRT

Colin McRae: DiRT to dość nowatorska odsłona, znanej serii gier wyścigowych. Tym razem rywalizujemy na bezdrożach. Ilość dostępnych wyścigów jest ogromna, wśród nich znajdziemy zarówno rajdy górskie, pustynne jak i dość klasyczne, złożone z odcinków specjalnych.

Mimo zmiany koncepcji rozgrywki, autorzy ponownie bardzo wiele uwagi poświęcili realistycznemu przedstawieniu, dostępnych w grze samochodów. Na większość z nich wykupiono też odpowiednie licencje, dzięki czemu mamy do czynienia z oryginalnym nazewnictwem. W Colin McRae: DiRT znajdziemy bardzo dużo aut, wśród nich są zarówno najnowsze modele jak i klasyki, które mogą pamiętać starsi gracze. Nikt nie nie będzie miał problemu, z wyborem odpowiedniego samochodu.

Na realizm gry pozytywny wpływ ma realistyczny model zniszczeń, każde spotkanie z barierką czy też drzewem, może się skończyć odpadnięciem z wyścigu. Twórcy zadbali nawet o takie szczegóły jak brud, który w czasie wyścigu pojawia się na naszym samochodzie. Grafika w Colin McRae: DiRT prezentuje się naprawdę wybornie, co jest zasługą nowego silnika graficznego, wykorzystującego dobrodziejstwa najnowszych technologii. Dodatkowo bardzo miłym dodatkiem jest środowisko, które jest całkowicie interaktywne. Podczas kolizji możemy więc uszkodzić, nie tylko nasz samochód ale też elementy, takie jak znaki drogowe czy barierki. Oczywiście w grze nie zabrakło również trybu sieciowego, który daje możliwość szalonej rywalizacji wraz z innymi graczami.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Colin McRae: DiRT