Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

City Bus

Kategoria: Wyścigi
Producent: Play-Publishing
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 08.10.2009
Rozmiar: 46.24MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 9085

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - City Bus

  • CPU: 2 GHz

  • RAM: 512 MB

  • Karta graficzna: Pixel Shader 1.2

Opis - City Bus

City Bus to wbrew pozorom nie symulator jazdy autobusem, ale bardzo humorystyczna gra wyścigowa w której nie liczą się przepisy, światła i policja, ale to by dowieźć swoich pasażerów w wyznaczone miejsce na czas.   City Bus do pobrania m.in. z naszej strony został stworzony przez studio Play-Publishing i ma stanowić miłą odskocznię od typowych gier na PC. By sprawdzić o co chodzi w tej grze, wystarczy pobrać demo City Bus za free i spróbować wykonać jedną z zawartych w nim misji. Download City Bus w wersji demonstracyjnej jest prosty i szybki. Ściągnij City Bus i dokonaj totalnej rozwałki na drogach jednego z pięciu miast dostępnych w grze.

W City Bus należy zrobić dosłownie wszystko by dowieźć sowich pasażerów do celu. Oprócz nie respektowania przepisów, taranowania innych pojazdów, uciekania policji, zadaniem gracza będzie między innym przebijanie się przez budynki. Wszystko to według zapowiedzi twórców ma być opatrzone świetnym poczuciem humoru i kolorową oprawą graficzną co zresztą prezentuje trailer z City Bus. Niestety nie jest dostępna wersja City Bus pl. Twórcy gry nie mieli takiego budżetu jak inne produkcje dlatego brak City Bus po polsku nie dziwi. Może gdy gra zostanie zauważona w naszym kraju to ktoś wyda spolszczenie do City Bus. 

W grze dostępnych jest 5 różnych autobusów, za sterami których może zasiąść gracz. Areną zmagań jest natomiast 5 miast, w których rozgrywane są różne misje, dzięki czemu tytuł ten nie jest monotonny. W grze dostępne są też bronie, które maja ułatwić przebicie się np. przez korki. Gra ma bardzo niskie wymagania i wystarczy średniej klasy komputer i system operacyjny np. Windows 7 by City Bus działał płynnie.  Gra nie jest trudna, ale w razie problemów warto wyszukać i użyć kody do City Bus. Na razie nie jest dostępny jeszcze żaden patch do City Bus, który najwidoczniej jest zbędny. Zagraj w City Bus za darmo i wciel się w zwariowanego kierowcę autobusu, którego nic nie może powstrzymać na drodze. Pobierz Bus City i przekonaj się sam ile frajdy potrafi dostarczyć ta gra. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: City Bus

dodał: ~lukasz , 12.03.2010

fajna gra czy ją można pobrać ?????????????????

dodał: ~Cristopher , 01.03.2010

czesc

dodał: ~mio , 15.01.2010

Nuda nad nudami