Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cargasm

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Candella Software Ltd.
Data dodania: 17.02.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Cargasm
Cargasm to tytuł powstały z połączenia dwóch angielskich wyrazów – „orgazm” (orgazm) oraz „car” (samochód). Jak więc nietrudno się domyślić, produkcja ta będzie poświęcona wozom przemierzającym z zawrotną prędkością szosy. Aby dostarczyć graczom maksymalnej satysfakcji, gameplay będzie bardzo zręcznościowy. Premiera Cargasm zapowiedziana jest na ten rok, więc warto dowiedzieć się, co nas czeka.

Zacznijmy od samych wozów. Będzie ich kilkadziesiąt, jednak nie wykupiono licencji i będą to marki, które naprawdę nie istnieją. Twórcy gry inspirowali się jednak prawdziwymi modelami, zobaczymy więc najprawdopodobniej znane auta pod autorskimi nazwami. Autentyczne za to będą lokacje, w jakich przyjdzie nam udowadniać swą wyższość nad konkurentami. Wyścigi osadzone są między innymi w Egipcie czy Londynie. Co warto zauważyć, w miarę zwycięstw zbieramy swój… harem. Zwycięstwo w określonej liczbie konkurencji powoduje przyłączenie się do niego kolejnej dziewczyny.

Cargasm wyjdzie na PC, a także konsole. Będzie wiec wersja gry na PS3, Xbox 30, a także Wii. Mówi się również o wydaniu gry na PSP. Oczywiście tego typu gra musi mieć tryb multiplayer. W Cargasm zmierzy się ze sobą w wyścigu do szesnastu żywych graczy, którzy będą mogli nagrywać powtórki swych wyścigów i słać je prosto na YouTube.

Tytuł ten zapowiada się jako radosna zabawa w wyścigi. Z pewnością spodoba się tym graczom, którzy radość z szybkiego pędu stawiają przed realizmem i dokładnym odwzorowaniem wnętrza wozu. Jak na razie ukazał się jeden trailer Cargasm, a także kilkanaście grafik – wybrane znajdują się w galerii przy tym opisie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cargasm