Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Burnout Paradise: The Ultimate Box

Kategoria: Wyścigi
Producent: Criterion Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.09.2009
Rozmiar: 2.92GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 7149

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Burnout Paradise: The Ultimate Box

  • Core 2 Duo 2.8 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza),
  • 4 GB HDD,
  • Windows XP SP2/Vista
Opis - Burnout Paradise: The Ultimate Box
Gra burnout paradise the ultimate box to wyścigi samochodowe ze studia Criterion. To kolejna odsłona z serii Burnout (burnout paradise the ultimate box w lutym 2009 zarówno na świecie jak i w Polsce wydało Electronic Arts). Co istotne, poza wersjami konsolowymi tym razem zostało wydane także burnout paradise the ultimate box na pc!
Tak jak w poprzednich częściach, w burnout paradise the ultimate box gameplay polega nie tylko na sportowym prześcignięciu przeciwników, ale przede wszystkim na swojego rodzaju efekciarstwie, uwzględniającym jak najczęstsze łamanie przepisów (pokazuje to zresztą także wypuszczony jeszcze przed premierą burnout paradise the ultimate box trailer). Nie obowiązuje nas jeden ustalony tor jazdy, jeśli więc da się przez coś przejechać szybciej – należy koniecznie spróbować. Ponadto towarzyszy nam w burnout paradise the ultimate box soundtrack zachęcający do ekstremalnej jazdy i wyczynów. Także silnik graficzny radzi sobie dobrze z pokazywaniem wszelkich zderzeń – od małych po te najbardziej przyciągające wzrok. W najnowszej części Burnouta w każdym pojeździe istnieje ponad sto (!) elementów, które mogą ulec zniszczeniu, co – jak łatwo sobie wyobrazić – sprawia, że „poturbowane” auta wyglądają jak senne marzenie arysty-złomiarza.. (zob. screeny). Również scenerie, w jakich przyjdzie nam jeździć, są bardzo różnorodne, choć wszystkie leżą w ramach jednej metropolii o wdzięcznej nazwie Paradise City.
Można znaleźć niejeden pokaz efektownych wyścigów z burnout paradise the ultimate box na youtube, gdzie zapis swoich własnych popisów zamieszczają fani serii. Ale zamiast patrzeć na jazdę innych, już teraz spróbuj swoich sił - ściągnij burnout paradise the ultimate box demo (skorzystaj z linka na naszej stronie, klikając na burnout paradise the ultimate box download); właściwie jest to trial, który można zamienić w pełną wersję gry po wpisaniu klucza aktywującego (dotyczy burnout paradise the ultimate box pc). Oczywiście ukazało się też burnout paradise the ultimate box na ps3 oraz wspierająca Xbox Live wersja burnout paradise the ultimate box na xbox 360, pozwalająca na pobieranie m.in. dodatkowych motocykli (w wersji PC wszystko włączono w podstawkę).
Zanim ocenisz jakość gry, pamiętaj, żeby zaktualizować podstawkę burnout paradise the ultimate box ściągając patch wprowadzający kilka ulepszeń w rozgrywce. Dodatkową zabawę zapewnią Ci dostępne w burnout paradise the ultimate box kody, których listę rozbudowuje każdy jeden wypuszczony z myślą o burnout paradise the ultimate box trainer (zob. podstronę „kody”).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Burnout Paradise: The Ultimate Box

dodał: ~seweryn1121 , 21.07.2012

joł ma racje\n

dodał: ~duba blada , 15.04.2010

duba blada

dodał: ~joł3w5 , 22.12.2009

Pełnej wersji nigdy nie dodają w życiu

dodał: ~swrtg , 22.12.2009

tylko demo saaaaetjkg5er