Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auto Club Revolution

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Eutechnyx
Data dodania: 26.05.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Auto Club Revolution


Opis - Auto Club Revolution
Za produkcję tego tytułu odpowiada studio Eutechnyx, które miało okazję współpracować już przy takich tytułach, jak: „Supercar Challenge”, czy „Ferrari Challenge”. Jak widać Panowie śmiało kroczą raz obraną ścieżką tworzenia gier wyścigowych, w których możemy zasiąść za kierownicami licencjonowanych samochodów. Tych w ACR jest ponad 45, w tym tak znane marki jak: Jaguar, Lotus, Bentley, McLaren i inne. Łakomym kąskiem będzie możliwość poprowadzenia nie tylko aktualnie produkowanych maszyn, ale również tych historycznych.

Fani tuningu również znajdą w tej grze coś dla siebie, mianowicie całą masę licencjonowanych części, które można dodać do naszego samochodu, a jakby tego było mało, ingerować możemy również w jego wygląd zewnętrzny, tworząc chociażby specjalne grafiki na dowolnym elemencie wozu.

Auto Club Revolution stawia również na rozwój społeczności, toteż możliwe będzie np. zakładanie klubów miłośników danej marki czy modelu oraz wymienianie się z innymi graczami stworzonymi przez siebie dodatkami. Póki co gra jest w fazie beta testów, nie mniej jednak już teraz warto odwiedzić oficjalną stronę producenta i śledzić ten tytuł. Szykuje się bowiem naprawdę przyjemna gra.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Auto Club Revolution

dodał: ~piko , 25.01.2014

fajne

dodał: ~super , 10.11.2011

Fajnie