Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adrenalin 2: Rush Hour

Kategoria: Wyścigi
Producent: Gaijin Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.03.2009
Rozmiar: 930 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 10270

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Adrenalin 2: Rush Hour

Core 2 Duo 2.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows XP
Opis - Adrenalin 2: Rush Hour

Pobierz darmowe demo gry Adrenaline 2: Rush Hour!

Gra Adrenaline 2: Rush Hour przenosi Cię w świat nielegalnych wyścigów ulicznych, które odbywają się na ulicach największej rosyjskiej metropolii - Moskwy. Pobierz darmowe demo gry, aby poczuć przedsmak szalonych gonitw po tym pięknym mieście.

Adrenaline 2: Rush Hour pozwala Ci zasiąść za kierownicą jednego z ponad dwudziestu luksusowych wozów sportowych. Jednak sam wóz nie wystarcza, aby wygrać - musisz nim pokierować tak, aby prześcignąć wszystkich rywli. Ponadto należy prowadzić na tyle sprawnie, aby uniknąć kolizji. Adrenaline 2: Rush Hour posiada dośc realistyczny system zniszczeń pojazdu. Każde auto podzielone jest na kilkanaście sektorów, z których każdy ma swoją własną odpornośc na zniszczenia oraz wytrzymałość. W miarę wygrywania kolejnych zawodów możesz usprawniać i tuningować swoją maszynę.

Pobierz darmowe demo gry Adrenaline 2: Rush Hour i zobacz ulice Moskwy zarówno za dnia, jak też i w nocy. Wyścigi rozgrywane za dnia sa nieco bardziej wymagające - możesz natknąć się tu na korki, nadto ruch uliczny jest dość spory. Inną przeszkodą w Adrenaline 2: Rush Hour są równiez patrole milicji, które za wszelką cenę starają się zatrzymać Ciebie i innych kierowców.

Pobierz darmowe demo gry Adrenaline 2: Rush Hour i przekonaj się, jak realistycznie zostało odwzorowane centrum Moskwy wraz z jego charakterystycznymi punktami. Podziwiaj efekt pracy graików i ciesz się prędkością, jaką rozwija Twój wóz. Każde zwycięstwo w zawodach przyniesie Ci poza pieniędzmi pewną ilośc punktów, które możesz wydać na rozwój własnych umiejętności.

Premiera gry w Polsce będzie mieć miejsce w kwietniu 2009 roku. Jeżeli chcesz się przekonać, czy warto na nia czekać, nie wahaj sie, tylko pobierz darmowe demo, które da Ci przedsmak prawdziwych emocji. W pełnej wersji gry nie zabrkanie oczywiście trybu multiplayera, dzięki któremu będziesz mógł zmierzyć się z kierowcamiz całego świata. Pobierz darmowe demo już dziś i ćwicz swoje umiejętności, aby pokazać światu, że jestes najlepszy!
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Adrenalin 2: Rush Hour

dodał: ~Andrzej , 02.03.2010

Fajna gra, ale jest jeden wielki minus, język tzn menu jest po rosyjsku, a niestety nie każdy umie ten język, i nie ma możliwość zmiany na inny np English...

dodał: ~asia , 08.02.2010

prosze pomużcie jak to sie ściąga ???:D

dodał: ~kapi , 25.06.2009

fajna gierka