Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

X Rebirth

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Symulatory
Producent: Egosoft
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.11.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - X Rebirth
Fani kosmicznych strategii na pewno czytają ów opis z wypiekami na twarzy. Gra X Rebirth bowiem, pozwoli nam po raz kolejny wcielić się w rolę właściciela statku kosmicznego w odległej i nieprzeniknionej przestrzeni kosmicznej.

Studio Egosoft, które stoi za produkcją X Rebirth, ma spore doświadczenie w tego typu grach, bowiem to właśnie ten producent stworzył poprzednie części owej serii. Interesujące jest jednak to, że zamiast tworzyć konkretną kontynuację dawnych tytułów, stworzono Rebirth od kompletnego zera, jedynie wzorując się na schematach używanych dawniej.

Akcja gry toczy się kilka lat świetlnych po wydarzeniach znanych nam z poprzednich odsłon tego cyklu. Przez wszechświat przewinęła się olbrzymia supernowa, która kompletnie zmodyfikowała układ sił w Galaktyce, jak również dosłownie zmiotła z powierzchni ziemi kilka, niezwykle istotnych przyczółków ludzkości. Dawna świetność świata musi jednak zostać przywrócona, czym mają zająć się najbardziej przedsiębiorczy ludzie oraz obcy (o ironio – obcy odbudowujący ziemskie kolonie). Nie trudno więc domyśleć się, że fabuła tym razem będzie odgrywała znaczącą rolę, dużo większą niż w poprzednich „X”. Na pierwszy plan wysunie się postać młodego awanturnika, oraz jego kobiecego kompana podróży, którzy pilotują statek kosmiczny, a ten widział lepsze czasy, nie mniej jednak posiada chwalebną historię.

W „X” gra się od lat tak samo – otrzymujemy do dyspozycji statek, bohatera i załogę (zazwyczaj), a jedynie od nas zależy co chcemy robić w dużym i praktycznie nieograniczonym uniwersum. Możemy bowiem podążać ścieżką kariery, lub wykonywać setki misji pobocznych, które będą wymagały od nas umiejętności na różnym poziomie. Nic nie stoi na przeszkodzie by sprzedać swój myśliwiec i zakupić statek transportowy i przy jego użyciu trudnić się międzygwiezdnym handlem. Swoboda, jaką dają nam twórcy jest naprawdę imponująca i sprawia, że w Rebirth gra się niezwykle wręcz przyjemnie. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: X Rebirth