Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wings of Prey 2

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Symulatory
Producent: Gaijin Entertainment
Data dodania: 10.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Wings of Prey 2
Wings of Prey 2 to pozycja, która z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników realistycznych symulatorów lotniczych. Jako ze pierwsza część zdobywała doskonałe oceny, aż ciężko wyobrazić sobie, że może być jeszcze lepiej. Czym chcą podbić nasze serca producenci ze studia Gaijin?  Przede wszystkim większym naciskiem na tryb multiplayer, gdzie będziemy mogli zmierzyć się z innymi żywymi graczami w podniebnych walkach.

Akcja gry – której premiera została zapowiedziana na 2011 rok – osadzona będzie w okresie II Wojny Światowej. Graczom zostanie oddany szereg odwzorowanych z pełnym pietyzmem modeli samolotów myśliwskich oraz bombowców. Model zniszczeń oraz lotu zostały dopracowane niemal perfekcyjnie, dlatego też grając w ten tytuł poczujemy się jak za sterami prawdziwej maszyny. Nie ukazał się póki co żaden trailer Wings of Prey 2, który prezentowałby grę w akcji, ale możemy spodziewać się podobnie dobrej jakości oprawy audiowizualnej, jak w i pierwszej części – tytuł ten wykonany będzie na tym samym silniku.

Zaplanowane jest wydanie Wings of Prey 2 na PC. Nie wiadomo nic, aby miała powstać wersja konsolowa tej produkcji. Tak więc tylko posiadacze komputerów będą mogli przechodzić kampanię singlową, brać udział w rozgrywkach sieciowych oraz korzystać z  trybu swobodnego lotu, w którym po prostu czerpiemy radość z szybowania w obłokach. Gameplay Wings of Prey 2 z pewnością zaspokoi gusta najbardziej nawet wybrednych miłośników gier lotniczych. Pozostaje tylko czekać na pierwsze materiały wideo z rozgrywki, a także inne materiały. Niestety, póki co nie wiadomo, czy ukaże się demo przed premierą.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wings of Prey 2