Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wings of Prey

Kategoria: Symulatory
Producent: Gaijin Entertainemnt
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4917

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Wings of Prey

Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GTS 250 lub lepsza), 10 GB HDD
Opis - Wings of Prey
Wydana wyłącznie na PC gra Wings of Prey to pozycja, która powinna zainteresować wszystkich miłośników lotnictwa z okresu II Wojny Światowej.  Dlaczego? Realistycznie oddano tu powietrzne walki, jakie w rzeczywistości miały miejsce podczas konfliktu. Oczywiście połączono je w kampanię, na którą łącznie składa się 50 misji. Do dyspozycji gracz oddano ponad 40 rodzajów samolotów, od Messerschmitta zaczynając na Mustangu kończąc. A jaki jest gameplay Wings of Prey? Możesz przekonać się o tym samemu, bowiem jest możliwy download Wings of Prey demo za darmo!

Wersja demonstracyjna Wings of Prey do ściągnięcia zaprezentuje Ci dwie misje szkoleniowe oraz trzy misje rozgrywające się na Wielką Brytanią oraz Brelinem.  Co ciekawe, możemy się tu zdecydować na rozgrywkę albo realistyczną albo arkadową, więc możesz poszaleć tak, jak sam lubisz. Przekonasz się zresztą o tym, gdy tylko pobierzesz demo. Trzeba też wyrazić uznanie dla producenta za świetną oprawę audiowizualną tego tytułu – zarówno samoloty, jak i środowisko wyglądają na tyle realistycznie, że grając można poczuć się jak w prawdziwej maszynie. Prócz misji i kampanii dla jednego gracza możemy zagrać przez sieć z innymi żywymi graczami.  Tu dostajemy cztery różne tryby rozgrywki, które z pewnością zadowolą każdego miłośnika zabaw online.

Pobierz więc Wings of Prey demo, aby zobaczyć, jak spodoba Ci się ten tytuł.  Wymagania sprzętowe Wings of Prey nie są zbyt wysokie, więc gra będzie działać bez problemów nawet na średniej klasy komputerach. W naszym kraju wydano Wings of Prey po polsku, zaś za wersje Wings of Prey pl odpowiada Cenega. Nie będzie Ci więc potrzebne żadne spolszczenie Wings of Prey. Nie zagrają w Wings of Prey posiadacze PS3, nie planuje się również wersji Wings of Prey na Xbox. Skrzydła Chwały przeznaczone są tylko na PC. Jak do tej pory nie wyszedł żaden patch Wings of Prey.  Jeśli jednak łatka bądź łatki ukażę się, pamiętaj że każdy najnowszy patch Wings of Prey będzie do pobrania z naszych stron. Podobnie jak demo, również i każdy możliwy darmowy dodatek Wings of Prey będzie za free na naszych stronach.  A nim ściągniesz  demo, zapoznaj się z trilerem tej produkcji oraz jej gameplayem – są one na osobnych stronach naszego portalu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wings of Prey

dodał: Galgan96 , 04.06.2010

obiecuje ze jak sciągne to dam komenta !!!\n